O sobie

  • Zainteresowania Barcelona, piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005-2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 5843
  • Liczba komentarzy 79
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Fajnie, ze mowi to gosc z rocznika 2002, tak samo bardzo mi szkoda ze Barca ma takich kibiców jak ty, zreszta mowisz ze mam zle tło hahah to ze mam Polska ekipe w tle to chyba nic zlego haha gosciu ogarnij sie bo to nie ma sensu zreszta to jest strona Barcy za którą jestem troszke dużej niz ty takze nie wiem po co wstawiasz tutaj link do mojego fb...

0

Z wielkim bólem to pisze ale real zagrał od nas lepiej. Trzeba podnieść głowy i wygrywać mecze żeby nie stracić przewagi w lidze i odrobić straty w Lidze Mistrzów z Milanem. Tots units fem forca!

0

A mi sie nadal marzy jego powrot na Camp Nou i zobaczenie go ponownie w grze w kolorach Blaugrana. Gdy przyjechal na Camp Nou z Milanem i zobaczylem go w koszulce Puyola, aż nie moglem powstrzymac sie od lez. To piłkarz nie do podrobienia troszke brakuje mi jego magii, ale teraz mamy innego krola po nim tez bedzie nastepny i to jest wlasnie wielkosc tego klubu VeB!

0

Pytanie brzmialo czy naprawde tak spiewali to odpowiedzialem znam pare wersji dlaczego Katalonczycy sa nazywani "El polaco" jedna to taka ze oni tez probuja odzyskac niepodleglosc

0

LiThRyn ,

Zobacz wszystkie

0

Z wielkim bólem to pisze ale real zagrał od nas lepiej. Trzeba podnieść głowy i wygrywać mecze żeby nie stracić przewagi w lidze i odrobić straty w Lidze Mistrzów z Milanem. Tots units fem forca!

0

W czerwcu 2009 w kościele w Buenos Aires mały Benjamin został ochrzczony. Ojcem chrzestnym Benjamina został Lionel Messi!

0

SezonowcyOdR10
Czy uważasz że jak kibice doszli za czasów gry R10 są gorsi. Zapewniam cię że wcale tak nie jest, ja sam zostałem kibicem oraz zainteresowałem się piłką za czasów Ronaldinho jeszcze przed LM i był to mój pierwszy klub.

0

spokojnie na CN 2 trzeba strzelic byle tylko nie zagrali jak inter tylko w obronie to wsadzimy te 2 bramki z interem wierzylem ze na CN strzela do samego konca teraz tez bede wierzyl u siebie barca moze liczyc na doping swoich kibicow to sie napewno postaraja

0

fajne te stroje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?