O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 409
  • Liczba komentarzy 203
  • Polecenia 340

Komentarze

2

@Fenelon trzeba też pamiętać, że ta seria nietrafionych zakupów, to rownież wynik rocznego bana za nieprawidłowości przy transferach nastolatków oraz zbyt niskiej klauzuli MoNeymara. Zakup Coutinho również nie był przemyślany, bo oprocz marketingu nic tam się nie sklejało, Iniesta grał w sumie na innej pozycji. A Dembele? 130 baniek za prawie jeszcze nastolatka, który miał jeden dobry sezon... No ale United dali się w podobny sposób ostatnio nabrać Borussi na Sancho.

1

Nagle pojawił się tu zlot zwolenników zatrudnienia prawie 39 latka w klubie, bo zagrał dobry trzeciorzędny turniej i ma być zbawcą bo kogoś czegoś nauczy. Jednocześnie ci sami pewnie twierdzą, że Albą I Busquets są za starzy a amigosów trzeba pożegnać. Paranoja.

1

Nie nie i jeszcze raz nie

2

@JustBarca widać, że jesteś fanbojem Puiga, ale podaj choć jeden mecz, w którym zagrał naprawdę dobrze. Stwierdzenie, że jest lepszy od Pedriego, de Jonga, którzy maja na dziś pewne miejsce w reprezentacji, czy Gaviego, który wdarł się do niej przebojem, to jakaś schizofrenia. Koemana nie zwolnią, bo nie ma na to kasy. No chyba, że przegra wysoko z Dynamem albo skompromituje się w lidze. Ani na jedno ani drugie się nie zanosi, wszyscy grają taką padakę, że liderem jest San Sebastian a do pierwszego miejsca jest praktycznie 2 punkty.

3

Czekam jeszcze na Nazario i Kluiverta. Może Marquez też jeszcze wróci.

Zobacz wszystkie

30

@Deco 20 tak. Pique zdobył tylko mistrzostwo świata, Europy i 4 razy LM, słabizna.

27

Niestety, Real zrobił to wszystko lepiej. Wyremontował stadion w czasie gdy i tak nie było kibiców i teraz mają na gotowe.

20

Nadal będziecie bronić mafii Uefa i hejtować inicjatywy typu Superligi? Dla klubów typu Psg taki podatek to będą nic nie znaczące grosze.

17

@kremowka2137 nie nudzi Wam się tworzenie kolejnych kont żeby pompować tu peło i Herr Donalda? Ja już nie wiem czy głosować na niego, bo od wczoraj jest zły, przecież Pani Merkel kazała mu jednak chronić granice UE i nie wpuszczać wszystkich turystów z Iraku z białoruską wizą.

9

Dybała jest w czołówce najbardziej przereklamowanych piłkarzy na świecie . Poza tym raczej przedłuży kontrakt.