O sobie

  • Zainteresowania Sport,Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona,Mandzester United
  • Barcelonie kibicuję od Dziecka

Statystyki

  • Dni w serwisie 2806
  • Liczba komentarzy 3166
  • Polecenia 1744

Komentarze

0

Co myślicie o powstaniu akcji na gpw Barcelony? Taki Mandzester United czy Juventus Turyn posiadają akcje. Czy ktoś słyszał o takich planach zarządu? Według mnie jakby była Inwestycja w taki zespół jak Barcelona to akcje mogły by urosnąć jak złoto :)

0

Messi jeśli również inwestuje, to zostanie spokojnie miliarderem, ale prawdopodobne jest to, że nawet o tym nie myśli ze względu na swoją osobowość.

0

Hiszpania czy Niemcy jak ostatnio wygrywali mundial to grali do końca w swoich klubach a napewno to nie było dla nich problemem do triumfu. Można mieć argumenty do tego by grał do końca, bo będzie regularny a zarówno w drugą stronę, że się przemęczy. Szczerze to można to wsadzić między bajki żeby piłkarz się oszczędzał na mundial, bo to jego zawód i ma odpowiedni do tego wytrenowany organizm żeby grał cały czas, a urlop też mu się należy jak każdemu pracownikowi na świecie i będzie go miał po mundialu.

0

Piłkarz, który zmarnował decydującego karnego na wagę zwycięstwa ligi mistrzów z Realem Madryt, gdzie bramkarz cały się wykłada a on z całej siły strzela i trafia nie czysto to według mnie zła opcja.

0

O kurczę to Sergio ma Brata ! Trzeba w niego mocno inwestować :)

Zobacz wszystkie

91

Jak iniesta był dzisiaj przy piłce to w głowię słychać było fortepian, pianino, skrzypce i wszystko co klasyczne. Po prostu inaczej tego nie odbieram.

54

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST KRW !!! , A niech który tylko powie , że się mu ten transfer nie podoba , to osobiście do niego pojadę . Świetny transfer , nie wybrzydzać !

54

Ta , marzy mi się spacer po mieście i zakupy w stanach zjednoczonych z taką gotówką jaką mają piłkarze Barcelony :)

46

Ten niestrzelony karny CR7 to kara dla hala dzieci za smiechy z karnych Messiego :)

41

Na Denisie odpowiedzialność za numer koszulki największa.