O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Kaka, Rafinha,
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Lech Poznań
  • Barcelonie kibicuję od 2007 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 3575
  • Liczba komentarzy 1112
  • Polecenia 470

Komentarze

1

@Herbert Wiecznie kontuzjowanym zastępcą zastępcy kogoś kogo nie ma grającym na nie swojej pozycji?

0

@Maker0 E niech je to samo pov2xasysty na mecz to dla drużyny tak samo dobrze a nie ma co ryzykować że źle danie zje i samobója walnie :)

1

@LionelM95 Chyba żależy od tego w jaki sposób ( dieta, siłownia czy chemia) i z jakiej wagi (osoba otyła chyba może tyle wycisnąć przy ćwiczeniach i diecie ale jak nadwaga jest nie duża to szybko może stać się niedowagą chyba)

0

Jeżeli jest w tym choć ziarno prawdy to słabo wyglądają pretensje do Pique że wyłamał się i negocjował solo bo z tego co cały czas podawano to Gerard zszedł z pensji najbardziej i zrobił to dużo szybciej niż reszta ferajny. Czyli bardziej pomogł klubowi niż pozostali kapitanowie a teraz do niego są pretensje że jego obniżka narzuciła presje na pozostałych. Ale to pokazuje tylko że bardziej kocha ten klub niż np. Messi Busi czy Alba i mniej mu żależy na hajsie.

0

@liberos35 W jego przypadku wystarczy że będzie grał regularnie i coś się wydarzy na 100 %

Zobacz wszystkie

29

Bez przesady Arthur nie mógł grać to Arturo Vidal wykorzystał szanse którą dostał i też nie zasługuje by go odsuwać, ale to nie znaczy że Arthur stracił na znaczeniu za chwile znowu będzie grał meczów jest dużo. Za to Cou faktycznie spadł w hierarchii i musi sporo popracować nad formą by wrócić do podstawy.

22

Umówmy się fakt że nie ma obywatelstwa UE od razu pokazuje że to plotka ewentualnie luźna obserwacja. Nikt nie będzie blokował miejsca w kadrze dla drugiego bramkarza.

15

@nioton Stary wiadomo że de facto każdy prędkość przekracza ale jak ktoś sunie 200 na godzinę to szanse na przeżycie nawet w najlepszym samochodzie są małe gdy zdarzy się wypadek.

15

O co chodzi z tą Anglią? To jakiś myk prawny żeby żadna transmisja nie zakłócał zysków Premier Leauge czy o co chodzi?

12

Zwłaszcza że wcisnął w tą gadke komentarz o rywalach RFEF. To był jego jedyny cel