Następny mecz:  Eibar  -  Barcelona     ·  Dziś o 13:00  ·  9. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

24 lipca 2019

Dni w serwisie

86

Liczba komentarzy

53

Ocena komentarzy

+320

Najlepiej oceniane komentarze
 • komentejtor

  Dziennikarstwo uprawiane pod tezę, z ryczącym tytułem.

  A może taki tytuł: Barcelona przegrywała z hukiem decydujące mecze w LM (Roma, Liverpool) z Busquetsem w składzie!

  Oczywiście rzeczywistość jest bardziej zniuansowana.

 • komentejtor

  Ostatnie wyniki Barcelony:
  Celta 0:2, Liverpool 0:4, Getafe 2:0, Eibar 2:2, Valencia 1:2, Bilbao 0:1. 1-1-4 Bramki 5:11. Z czego trzy mecze włączając wczorajszy były bardzo ważne. szokujące? Nie specjalnie z Valverde na ławce.

  Parę dni temu pisałem o tym jak drużyny typu Liverpool, City przystępują do sezonu i wyraźnie wiedzą co chcą/mają grać. My dla odmiany czytamy kuriozalną wypowiedź Alby, że Barca nie miała jasnego pomysłu jak mają atakować.

  To miało miejsce sezon temu i ma miejsce obecnie. Barca źle wchodzi w sezon a zespół jest pozbawiony automatyzmów, wynikających z precyzyjnych pomysłów trenera na grę.
  Pamiętacie, że sezon temu bohaterami pierwszej części rozgrywek byli Messi i Stegen, nazywany wtedy czasami Messim na bramce. Bramkarz nie raz i nie dwa zostawał bohaterem spotkania, bo pomoc nie była w stanie kontrolować wydarzeń boiskowych, a mecze przypominały zabawę w 2 ognie.

  Niektórzy mówią, że Valverde jest pragmatyczny , inni że wyrachowany, ja twierdzę, biorąc pod uwagę skalę talentu zawodników, że jest niekompetentny.
  Synergia (za Wikipedią) to współdziałanie różnych czynników, którego efekt jest większy niż suma poszczególnych oddzielnych działań. A co jest przeciwieństwem synergii? Valverde nie umie wydobywać talentu z zawodników, każdy sobie rzepkę skrobie, czasami trafi się widowiskowa akcja, częściej niż nie sytuację ratuje Messi.

  Gdyby La liga była programem "Idol", Valverde z Barcą wykonawcą, a ja Kubą Wojewódzkim, po wczorajszym meczu powiedziałbym: Valdi, obrzygałeś mnie swoim wykonem.

  I tak się się buja przeciętniak na ławce trenerskiej, za przyzwoleniem pogrążonego w zadowoleniu ze stagnacji zarządu. Nie ma w klubie ludzie odważnych, z wizją i odwagą żeby marzyć o wielkiej Barcelonie. Nie jest wybitnie, ale nie jest tragicznie. Więc jest ok.

  I niech mi ktoś wytłumaczy, od kiedy w Barcy zapanowało przyzwolenie na zadowalanie się siermiężną grą, jeśli wyniki są do przetrawienia?

Gorące tematy