O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 80
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Dumny jestem ,że jestem kibicem FC Barcelony.

0

Liczę na potknięcie Valencji.

0

Nie ma chyba klubu(oprócz FC Barcelona) , gdzie mogliby zagrać tylko wychowankowie.

0

Bardzo dobrze. Niech zostanie jeszcze ze 4 lata.

0

W końcu Bojan,Sylvinho i Toure zagrali od początku.

Zobacz wszystkie

0

Jeszcze tylko Jeffren i będzie wporzo.

0

Dundze od początku nie wychodziła praca z Brazylią,a teraz jeszcze to. Bez wątpienia Dunga musi odejść.

0

Niewiem poco bawią się w reprezentacje Kataloni i Kraju Basków.

0

anonim masz rację

0

Xavi podpisz kontrakt do końca kariery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?