Nie rozumiem chwalenia Martineza, ten zawodnik ma już 23 lata, jak narazie grał tylko w rezerwach kilku klubów, w tym wieku nie można popełniać takich błędów jeśli sie mysli o grze w 1 drużynie jednego z najlepszych klubów na świecie
Nie rozumiem chwalenia Martineza, ten zawodnik ma już 23 lata, jak narazie grał tylko w rezerwach kilku klubów, w tym wieku nie można popełniać takich błędów jeśli sie mysli o grze w 1 drużynie jednego z najlepszych klubów na świecie
Komentarze
1
Mimo że gra narazie znakomicie proszę nie zapominać że wypłacenie klauzuli(40mln!!) po miesiącu negocjacji za zawodnika z ligi chińskiej jest dnem.
4
Nie rozumiem chwalenia Martineza, ten zawodnik ma już 23 lata, jak narazie grał tylko w rezerwach kilku klubów, w tym wieku nie można popełniać takich błędów jeśli sie mysli o grze w 1 drużynie jednego z najlepszych klubów na świecie
3
Transfer bez sensu, to juz lepiej dac szanse Munirowi bo Gabigol to zawodnik o identycznej charakterystyce
0
Wydaje sie że tylko Alena ma szanse zaistnieć w przyszłości w pierwszej drużynie. Naprawde słabo to wygląda
3
Kontuzja Alvesa? ,,7'' z Huesci czeka na Douglasa.
7
I tak ma być. Myślę, że następny sezon w wykonaniu Alexisa będzie jeszcze lepszy :)
4
Nie rozumiem chwalenia Martineza, ten zawodnik ma już 23 lata, jak narazie grał tylko w rezerwach kilku klubów, w tym wieku nie można popełniać takich błędów jeśli sie mysli o grze w 1 drużynie jednego z najlepszych klubów na świecie
3
Kontuzja Alvesa? ,,7'' z Huesci czeka na Douglasa.
3
Transfer bez sensu, to juz lepiej dac szanse Munirowi bo Gabigol to zawodnik o identycznej charakterystyce
2
Myśle 35 mln i mamy niesamowitego obrońce, Pique, Benatia, Bartra i ograny w lidze hiszpańskiej np. Inigo a nie żaden Marqunios za niewiadomo ile.