Nie cierpie Busquetsa. Jest jednym z nielicznych zawodników Barcy, których nie szanuje. Real grał bardzo mądrze, świetnie zorganizowana obrona, przez co barca nie umiała sobie stworzyć dogodnych okazji do zdobycia bramki. a gra z kontry to też gra. Więc nie sądze, żeby Madryt grał słabiej.
Niestety zapominacie, że posiadanie piłki nie jest najważniejsze w futbolu. Każdy zespół ma inną taktykę, liczy się tylko wynik, bo kto będzie pamiętał o pięknej grze, skoro mecz był przegrany. Real zagrał świetnie w obronie co moim zdaniem dało nam zwycięstwo. Barca ma kryzys, zawodnicy są już coraz starsi i w większości przypadków nie mają motywacji. Ale śmieszą mnie ci, którzy chcą zwolnić już Guardiole, bo Barcelonie nie idzie. Tyle ile on zrobił dla Barcy nie zrobił chyba nikt. Życze wam powodzenia Pucharze Króla i w meczu z Chelsea. iHala Madrid!
Marin(VEB)
Wiesz, dobra drużyna z wszystkimi w każdych warunkach powinna wygrać :D
RMCFMADRID
Jest wiele tutaj takich kibiców typu "Barca rzondzi, a real to guwno"
Ale znam też paru naprawdę obiektywnych kibiców, którzy potrafią na poziomie poprowadzić dyskusję
Komentarze
0
JWRJWR
Witam :D
0
Nie cierpie Busquetsa. Jest jednym z nielicznych zawodników Barcy, których nie szanuje. Real grał bardzo mądrze, świetnie zorganizowana obrona, przez co barca nie umiała sobie stworzyć dogodnych okazji do zdobycia bramki. a gra z kontry to też gra. Więc nie sądze, żeby Madryt grał słabiej.
0
Przepiękna oprawa. Pogratulować i pozazdrościć.
0
Niestety zapominacie, że posiadanie piłki nie jest najważniejsze w futbolu. Każdy zespół ma inną taktykę, liczy się tylko wynik, bo kto będzie pamiętał o pięknej grze, skoro mecz był przegrany. Real zagrał świetnie w obronie co moim zdaniem dało nam zwycięstwo. Barca ma kryzys, zawodnicy są już coraz starsi i w większości przypadków nie mają motywacji. Ale śmieszą mnie ci, którzy chcą zwolnić już Guardiole, bo Barcelonie nie idzie. Tyle ile on zrobił dla Barcy nie zrobił chyba nikt. Życze wam powodzenia Pucharze Króla i w meczu z Chelsea. iHala Madrid!
0
Styczeń chyba
0
hahah sorka. Chodziło oczywiście, że Messi udowodnił swoją wyższość nad CR7 ;)
0
A tak w ogóle kto ci powiedzial, ze Portugalia sie nie zakwalifikowala do ME ? ;>
0
Marin(VEB)
Wiesz, dobra drużyna z wszystkimi w każdych warunkach powinna wygrać :D
RMCFMADRID
Jest wiele tutaj takich kibiców typu "Barca rzondzi, a real to guwno"
Ale znam też paru naprawdę obiektywnych kibiców, którzy potrafią na poziomie poprowadzić dyskusję
0
Ilona
Wybacz, mój błąd.
Ale jakby nie patrząc i dla was i dla nas remis w lidze jest jak porażka ;)
0
http://kwejk.pl/obrazek/734218/apel,do,kibicow,barcelony.html
Jestem ciekaw ile pozostanie tutaj osób, kiedy barca przestanie wygrywac... Pozdro dla tych prawdziwych !