no naprawde ciekawie sie zapowiadaja pary LM ale mimo wszystko mogly byc jeszcze bardziej ciekawsze no ale nie ma co narzekac na losowanie bo zle nie trafilismy wrecz przeciwnie ale tak jak czesto gralismy z realem w sezonie tak teraz z atletico dwumecz w superpucharze liga a teraz jeszcze champions legaue naprawde ciekawie
niewazne jak zagramy w jakim stylu wazne by to dalo oczekiwany skutek i zebysmy wywiezli z santiago bernabeu 3 punkty i ciagle walczyli o prymat na wlasnym podworku
1 połowa kompletnie do zapomnienia zero szału 1 strzał xaviego i wolny city bardzo grozny ale 2 połowa to juz kompletna dominacja blaugrany owszem po błędzie sedziego dyktujacy rzut karny no ale czerwien jak najbardziej zasluzona a poza tym pamietajmy co bylo w 1 polowie reka w polu karnym city ale mniejsza o to na koniec brazylijska samba w wykonaniu alvesa i neymara po prostu magia wiec wynik genialny przed rewanzem wiec jestesmy jedna noga w cwiercfinale champions legaue vamos barca visca el barca:):):)
Jasne zgodzę sie, że Massi jest najlepszy ale muszę też przyznać, że Naymar pomimo tego, że był nowy pokazał klasę i to, że jest graczem szytym na miere fc barcelony. Messi od wielu lat gra w klubie i czuje atmosfere. A Neymar był nowy musiał wczuć sie i pokazać miał cieżkie zadanie, ale udało mu się. Wiec dla mnie Naymar jest nr jeden w tym roku, oczywiście nie ujmując zasług Messiego.
Visca el Barca!!!
hehe a jednak nie mecz i wynik barcy byl niespodzianka tylko mecz atletico z nienawidzonym rywalem z katalonii i ich wygrana i lider dalej jest Nasz i oby byl do konca rozgrywek
Wczorajszy wieczór był pełen emocji. Barca może faktycznie mogła zagrać lepiej. Troszkę mieli farta bo gdyby nie ten samobój Valladolid to musieli by się bardziej starać o gola. Ale jak to mówią jak fart to fart. Oczywiscie było w tym również sporo dobrej gry. Niektórzy mówią, że mecz był stonowany i to nie ta sama Barca. Może i mecz był stonowany, ale trzeba przyznać, że lepszej drużyny od Barcy nie ma. Pokazali nam nie raz, że potrafią być razem i grać razem. Piękna ceremonia wręczenia pucharu jeszcze piękniejsze dzieciaczki. ;)
niewazne jak zagramy w jakim stylu wazne by to dalo oczekiwany skutek i zebysmy wywiezli z santiago bernabeu 3 punkty i ciagle walczyli o prymat na wlasnym podworku
Komentarze
0
no naprawde ciekawie sie zapowiadaja pary LM ale mimo wszystko mogly byc jeszcze bardziej ciekawsze no ale nie ma co narzekac na losowanie bo zle nie trafilismy wrecz przeciwnie ale tak jak czesto gralismy z realem w sezonie tak teraz z atletico dwumecz w superpucharze liga a teraz jeszcze champions legaue naprawde ciekawie
0
niewazne jak zagramy w jakim stylu wazne by to dalo oczekiwany skutek i zebysmy wywiezli z santiago bernabeu 3 punkty i ciagle walczyli o prymat na wlasnym podworku
0
1 połowa kompletnie do zapomnienia zero szału 1 strzał xaviego i wolny city bardzo grozny ale 2 połowa to juz kompletna dominacja blaugrany owszem po błędzie sedziego dyktujacy rzut karny no ale czerwien jak najbardziej zasluzona a poza tym pamietajmy co bylo w 1 polowie reka w polu karnym city ale mniejsza o to na koniec brazylijska samba w wykonaniu alvesa i neymara po prostu magia wiec wynik genialny przed rewanzem wiec jestesmy jedna noga w cwiercfinale champions legaue vamos barca visca el barca:):):)
0
Jasne zgodzę sie, że Massi jest najlepszy ale muszę też przyznać, że Naymar pomimo tego, że był nowy pokazał klasę i to, że jest graczem szytym na miere fc barcelony. Messi od wielu lat gra w klubie i czuje atmosfere. A Neymar był nowy musiał wczuć sie i pokazać miał cieżkie zadanie, ale udało mu się. Wiec dla mnie Naymar jest nr jeden w tym roku, oczywiście nie ujmując zasług Messiego.
Visca el Barca!!!
0
hehe a jednak nie mecz i wynik barcy byl niespodzianka tylko mecz atletico z nienawidzonym rywalem z katalonii i ich wygrana i lider dalej jest Nasz i oby byl do konca rozgrywek
0
Wczorajszy wieczór był pełen emocji. Barca może faktycznie mogła zagrać lepiej. Troszkę mieli farta bo gdyby nie ten samobój Valladolid to musieli by się bardziej starać o gola. Ale jak to mówią jak fart to fart. Oczywiscie było w tym również sporo dobrej gry. Niektórzy mówią, że mecz był stonowany i to nie ta sama Barca. Może i mecz był stonowany, ale trzeba przyznać, że lepszej drużyny od Barcy nie ma. Pokazali nam nie raz, że potrafią być razem i grać razem. Piękna ceremonia wręczenia pucharu jeszcze piękniejsze dzieciaczki. ;)
0
Messi górą !!
0
niewazne jak zagramy w jakim stylu wazne by to dalo oczekiwany skutek i zebysmy wywiezli z santiago bernabeu 3 punkty i ciagle walczyli o prymat na wlasnym podworku
0
druga opcja bardziej wskazana tym bardziej ze wszystkie trzy zadla w ataku sa w formie
0
znow ta sama grupa tylko zamiast spartaka jest ajax wiec w sumie ciezsza grupa niz w roku poprzednim