O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 362
  • Polecenia 0

Komentarze

0

no jasne!!! ze tez po tylu latach dopiero dochodzę do wniosku, ze to statystyki graja! przecież to takie oczywiste...

0

melisa, cudowne zioło...

0

Ej, Cerezo, nie bądź taki! jak graliście z los blancos to kibicowałam "lepszej" części madrytu! no ale rozgrzeszam, rozumiem co miałeś na myśli mówiąc: niech wygra lepszy;)

0

wy nam 5, my wam 8. starczy?

0

Konko to meczów z Barceloną wspominac dobrze nie bedzie... daje popis przy każdej okazji

Zobacz wszystkie

0

no jak Eto'o strzeli w rzymie brameczke to zamknie geby wszystkim dokola! a nawiasem mowiac, to mysle,ze to tego wspanialego transferu powinnismy dorzucic Guardiole, Laporte i z pol miliona kibicow, tak zeby sprawiedliwie bylo. prosze, dajcie spokoj...

0

1. mam dosyc czytania tutaj o "dokonaniach" zespolu ze stolicy Hiszpanii. Do GD jeszcze półtora m-ca... do tego czasu real dla mnie nie istnieje.

2. nie wiem, co Guardiola powiedział w szatnii... widac, że mozna, bo druga połowa świetna. Z niecierpliwością czekam więc na środę.

0

nie kowie ze VV jest najlepszy ale jednym z najlepszych na pewno jest! pokazuje to bezustannie i nie mowcie, ze 0 wpuszczonych bramek w kilku meczach to tylko zasluga naszych obroncow! cos czesto zdarza im sie zaspac i wtedy V pokazuje klase! wystarczy wspomniec ostatnie spotkanie z Mallorca! a patrzac bardziej wstecz: nie byloby finalu LM w zeszlym roku, gdyby nie wyjscie do Drogby! otworzcie oczy ludzie i przestancie sie go czepiac!jest bardzo dobry, najlepszy w Hiszpanii

niestety narod polski lubi sie przy... do wszystkich jak leci

0

patrolinho

kazdemu odechcialoby sie gry, gdyby sedzia olewal to ze jestes faulowany, a gwizdal gdy ktos obok ciebie sie przewraca bo traci kontrole nad swoimi konczynami

dobrze ze sedzia nie wypaczyl wyniku chociaz

0

wiecie ze bramke mozna strzelic w klka sekund? jeszcze tyle czasu. czekajmy spokojnie a komentowac bedziemy po. nie bede przypominac co sie dzialo na SB w meczu z sevilla i jakie wtedy tu teksty lecialy. apeluje: zaczekajmy do konca i trzymajmy kciuki:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?