O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 7
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Nie ma miejsca... nie zgra sie z Barca, on ma inny styl.

0

Widac odrazu kto tu sie zna i kibicuje!

jak ktos pisze ze Eto ma odejsc to najwyrazniej mu nie zalezy na dobrych wynikach barcy.

Villa? Riberrrrrrryyyy? bardzo dobrzy piłkarze, i na pewno w Barcy znajda swoje miejsce jesli transfery dojda do skutku ale ile czasu im trzeba dac zeby sie zgrali z zespołem???

a Eto jest swietny wie jak grac i co robic... ma spasc o 2 poziomy do Man City?

w ogole nie ma mowy o tym transferze jak pdokreslił jego agent to po co go wysyłac?

on i Villa moga razem grac!;D

0

Jak poleci na kase to rM a jak chce osiągnąc cos wiecej i grac o prestiż to BARCA. z reszta w BARCY dostanie i tak pelno floty wiec mysle ze zawodnik tej klasy do sRealu nie przejdzie a jak przejdzie to dostanie Bana od nas:D

0

Szyszka czy jak Ci stara dała Won stąd Cieciu!

Do sRealu wy.............dalaj.

W ich białe szmaty się wysmarkac mozna.

pRZEŚCIERADŁA!

0

Sprzedać Messiego Eto Xaviego-to moze na Rasiaka starczy...bramki będą padały na pewno;D

a jak nie będzie chciał przejść to wymienić za Bojana i dorzcuić z 20mln

Zobacz wszystkie

0

Szyszka czy jak Ci stara dała Won stąd Cieciu!

Do sRealu wy.............dalaj.

W ich białe szmaty się wysmarkac mozna.

pRZEŚCIERADŁA!

0

Jak poleci na kase to rM a jak chce osiągnąc cos wiecej i grac o prestiż to BARCA. z reszta w BARCY dostanie i tak pelno floty wiec mysle ze zawodnik tej klasy do sRealu nie przejdzie a jak przejdzie to dostanie Bana od nas:D

0

Widac odrazu kto tu sie zna i kibicuje!

jak ktos pisze ze Eto ma odejsc to najwyrazniej mu nie zalezy na dobrych wynikach barcy.

Villa? Riberrrrrrryyyy? bardzo dobrzy piłkarze, i na pewno w Barcy znajda swoje miejsce jesli transfery dojda do skutku ale ile czasu im trzeba dac zeby sie zgrali z zespołem???

a Eto jest swietny wie jak grac i co robic... ma spasc o 2 poziomy do Man City?

w ogole nie ma mowy o tym transferze jak pdokreslił jego agent to po co go wysyłac?

on i Villa moga razem grac!;D

0

Nie ma miejsca... nie zgra sie z Barca, on ma inny styl.

0

Sprzedać Messiego Eto Xaviego-to moze na Rasiaka starczy...bramki będą padały na pewno;D

a jak nie będzie chciał przejść to wymienić za Bojana i dorzcuić z 20mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?