Komentarze

0

@xofcbxo lepiej żonglował tym papierem, niż Braitwait na prezentacji

0

czasami nie rozumiem filozofii Barcelony, przegrywają 1-0 ale nadal usilnie chcą klepać na swojej połowie, wycofywać piłke, jak chcą mieć sytuacje bramkowe jak klepią ciągle do tyłu, brakuje w tym momencie takiego Dembele, klapki na oczy i pizda do przodu, komentatorzy krytykowali Braitwaita że zgasł, jak miał coś pokazać jak nie dostawał żadnej piły, nasi nie potrafili wyjść z własnej połowy - albo nie chcieli, wyglądali jakby chcieli już iść spać... sytuacja Arthura z pierwszej połowy, chłop sie chyba wystraszył że może zdobyć sam bramkę, dobrze że uderzył w przeciwieństwie do De Jonga który by chyba metr przed bramką realu podał do tyłu, nie wiem czy oni mają zabronione strzelać ? To wszystko było zbyt przewidywalne, czytelne, brakuje elementu zaskoczenia, przyzwyczaj przeciwnika do długiej wymiany podań, a potem wyprowadź szybką kontrę, mamy przecież takich piłkarzy -Semedo, Alba. Swoją drogą, Semedo duży progres odkąd jest Setien, natomiast De Jong coraz słabiej w moim odczuciu

0

1

Oczy bolą od tego bezproduktywnego klepania, ale jutro beda statystyki ze busquets podal az tysiac razy

0

@NeroTFP bramka viniciusa nie zostala uznana - spalony, i zaraz po tym biali znowu strzelili, tym razem Rodrygo

Zobacz wszystkie

8

Ter Stegen zasłużył na dyche swoimi interwencjami, ale wkurzał mnie tymi wyrzutami do Rakiticia, po jednym takim wyrzucie omal nie straciliśmy bramki, Messi - najlepszy, dawno nie widziałem żeby tak zasuwał, za wszelką cene chciał zdobyć bramkę, Roberto dobrze mi się ogląda na prawej obronie od ostatniego meczu z Bvb, napewno więcej wnosi od Semedo, niestety Firpo, strasznie słaby mecz, bardzo niepewny, chciałem żeby zszedł z boiska, i szkoda że w końcówce Ernesto nie dał pograć Ansu

2

Inne priorytety: znalezienie zmiennikow dla najczesciej grajacych zawodnikow? Co to da jak Ernesto i tak bedzie gral caly sezon tym samym skladem, w tym sezonie mial na lawce zmiennikow, a i tak gral Busquetsem i Rakiticiem po 90min kazdy mecz