pierwszy raz od kilku ostatnich meczy jestem naprawdę usatysfakcjonowany tym co zobaczyłem. prawdziwa dominacja, szybkie akcje i wygrana. jest się z czego cieszyć
a jak Barca będzie chciała pozyskać Bale'a to i tak go pozyska, najlepszym przykładem na to są transfery Cesca albo Villi. moim zdaniem i tak powinni sobie darować i ściągnąć Albe za prawie dwa razy mniejszą sumę
zgadzam sie z toba, dla mnie takze nie ma miejsca w podstawowej jedenastce dla Sergio, a nawet jak dla mnie nie bylo. prawda jest taka ze skad by nie przyszedl to by Toure nie wygryzl ze skladu no ale ze produkcja z La Mansi to co innego. ale rowniez zgodze sie z Piter 66, poniewaz Messi jest takim samymy czliwiekim jak i my wszyscy i kazdy w koncu czuje zmeczenie i pomiomo tego ze wszyscy od niego oczekuja gry bo chca ogladac jego rajdy i gole to powienin dostac chwile odpoczynku nie mowie tu i 3 meczach lecz o wlasnie takim jedym w ktorym bedziemy mieli do dyspozycji Ville ktory ostatnio strzelil, Fabsa, Inieste i innych ktorzy powoli wracaja, w takiej sytuacji mialby szanse zagrac Alexis przynajmniej polowe i w drugiej moglby wejsc Leo. nie zapominajmy ze w kilku meczach Messi siadal na lawce i nic takie sie nie dzialo moze nie byly to zwyciestwa pokroju manity jednak 3 punkty byly zdobywane.
CHŁOPAK MA KOMPLEKSY BO JESZCZE DO NIEDAWNA MÓWIŁO SIĘ KTÓRY Z NICH JEST LEPSZY LEO CZY cr.7 A W TEJ CHWILI 3/4 ŚWIATA JEST PRZEKONANA ŻE TO LEO I JEGO OGROMNY TALENT JEST PONAD WSZYSTKIMI A NIE SMERFOWY LALUŚ Z madrytu
Komentarze
0
0
co do piłkarza meczu to chyba bym przy Diego Alvesu obstawiał...
0
pierwszy raz od kilku ostatnich meczy jestem naprawdę usatysfakcjonowany tym co zobaczyłem. prawdziwa dominacja, szybkie akcje i wygrana. jest się z czego cieszyć
0
a jak Barca będzie chciała pozyskać Bale'a to i tak go pozyska, najlepszym przykładem na to są transfery Cesca albo Villi. moim zdaniem i tak powinni sobie darować i ściągnąć Albe za prawie dwa razy mniejszą sumę
0
plotki, nie panikujcie. uważacie Pepa za mądrego i rozsądnego i myślicie że pozbędzie się Cuenci i Tello? proszę was ;)
0
gdby nie to ze to mecz z jak by nie patrzec dobrym rywalem to moglby dac szanse rafinhi
0
Profil kubafcb10
zgadzam sie z toba, dla mnie takze nie ma miejsca w podstawowej jedenastce dla Sergio, a nawet jak dla mnie nie bylo. prawda jest taka ze skad by nie przyszedl to by Toure nie wygryzl ze skladu no ale ze produkcja z La Mansi to co innego. ale rowniez zgodze sie z Piter 66, poniewaz Messi jest takim samymy czliwiekim jak i my wszyscy i kazdy w koncu czuje zmeczenie i pomiomo tego ze wszyscy od niego oczekuja gry bo chca ogladac jego rajdy i gole to powienin dostac chwile odpoczynku nie mowie tu i 3 meczach lecz o wlasnie takim jedym w ktorym bedziemy mieli do dyspozycji Ville ktory ostatnio strzelil, Fabsa, Inieste i innych ktorzy powoli wracaja, w takiej sytuacji mialby szanse zagrac Alexis przynajmniej polowe i w drugiej moglby wejsc Leo. nie zapominajmy ze w kilku meczach Messi siadal na lawce i nic takie sie nie dzialo moze nie byly to zwyciestwa pokroju manity jednak 3 punkty byly zdobywane.
0
smieszna ciekawostka co do marcelo haha;)
0
W ŻYCIU NIE WIDZIAŁEM WIĘKSZEGO IDIOTY W PIŁCE NOŻNEJ NIŻ c.ronaldo
0
CHŁOPAK MA KOMPLEKSY BO JESZCZE DO NIEDAWNA MÓWIŁO SIĘ KTÓRY Z NICH JEST LEPSZY LEO CZY cr.7 A W TEJ CHWILI 3/4 ŚWIATA JEST PRZEKONANA ŻE TO LEO I JEGO OGROMNY TALENT JEST PONAD WSZYSTKIMI A NIE SMERFOWY LALUŚ Z madrytu