Nie ma co się bać tego Realu. Od 2 miesięcy tylko same porażki.

7

Dzisiaj mija dokładnie 10 lat od rewanżu 1:0 z Interem.

Niby 10 lat minęło, ale są takie rany które się w człowieku chyba nigdy do końca nie zagoją...

0

Dzisiaj mija dokładnie 12 lat od mojego pierwszego meczu ma Camp Nou. Derby z Espanyolem na kilka tygodni przed przybyciem Pepa. Od tamtego czasu 16 wyjazdów w tym 5 Klasyków, mecz z Chelsea w Londynie i 2 finały CdR :)

Jako ciekawostkę dodam że trenerem Espanyolu był w tamtym meczu Ernesto Valverde, a mecz zakończył się wynikiem... 0:0.

1

@tristan87 chyba chodzi mu o 1/4 LM w 2013 roku kiedy w rewanżu przy stanie 0:1 (2:3) kontuzjowany Leoś wszedł w II połowie i napędził akcję na 1:1. Ale gola zdobył Pedro