6 sierpnia 2009, 19:06
0
No i dużo ka$y mamy i kupujemy piłkarzy za wielkie pieniądze. I mamy nowego sponsora - Micro$oft.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
No i dużo ka$y mamy i kupujemy piłkarzy za wielkie pieniądze. I mamy nowego sponsora - Micro$oft.
0
No i dużo ka$y mamy i kupujemy piłkarzy za wielkie pieniądze. I mamy nowego sponsora - Micro$oft.