O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Zawisza Bydgoszcz
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie 1018
  • Liczba komentarzy 304
  • Polecenia 678

Komentarze

0

0

@Bykunn Fajne teorie, tylko niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. Porównaj sobie wyniki Dudy i Bosaka z I tury, jak się rozkładało poparcie wg województw. Zrozumiesz, że elektorat wbrew temu co głosisz jest narodowo-katolicki, a frakcja, którą chciałbyś odciąć jest w tym momencie najsilniejszą składową tego sojuszu.

0

@osa91 Prowokatorów, o których mówił Sienkiewicz na taśmach wyciąłeś z tej historii?

0

@sebasek99 nie jestem działaczem, żeby podczas oddawania głosu kierować się interesem partyjnym.

1

@sebasek99 Hahaha. Sam kiedyś w wymianie zdań ze mną, naciągałeś każdą poszlakę pod teorię, że uczestnicy Marszu Niepodległości to faszyści, a teraz straszysz mnie, że ktoś mnie nazwie ruską onucą. Mentzen w tym miejscu wystawiłby XD.

Prawda jest taka, że dla totalnych wrogiem nr 1 jest Konfederacja. Z PiSem zawsze się dogadają w myśl hasła: "Wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych". To, że im teraz spieszno do koryta i próbują odsunąć PiS tego nie zmieni.

Zobacz wszystkie

82

Słaby ten Valverde. Tylko 12 punktów w 4. kolejkach i 2 pkt. przewagi nad Realem. Do zwolnienia!

62

Mamy 14 dzień 10. miesiąca 2018 roku. "Artyści" kupują piosenki w bankach muzyki, stacje telewizyjne prześcigają się w produkcji paradokumentów, furorę w internecie robi gala "MMA" internetowych cyrkowców, w społeczeństwie zauważalne są grupy wierzące, że ziemia jest płaska, a homoseksualizm normalny, facet jest kandydatem w plebiscycie na Polkę Stulecia. Dokąd to wszystko zmierza? Gdzie popełniono błąd? Kto ma pożyczyć wehikuł czasu?

25

"Kupcie kogoś bo ten sezon nie będzie miał sensu." :)

23

Mógł ją ktoś wypić, wlać wodę i nakleić banderolę :)

23

ACTA2 nie przeszło :)