22 grudnia 2013, 19:15
0
jestem za tym , żeby sprowadzić Xerdana Shaqiriego to młody talent , który mógł by się rozwinąć w barcelonie , sprowadzili by go 20 mln
22 grudnia 2013, 19:11
ney jest warty i 100 , ale ze względów oszczędnościowych barca kupiła go taniej , niż Bale.... Lepiej dla barcelony bo zaoszczędziła na nim minium 55 mln euro. W barcelonie się rozwinie i jego wartość za rok dwa będzie wynosiła około 200 mln
22 grudnia 2013, 19:06
Pedro świetnie zastąpił NJR 11 , ale gdyby NJR był barca by wygrała wyżej ..
17 grudnia 2013, 21:17
Optymalny skład na mecz z takim zespołem wygrana musi być wysoka
17 grudnia 2013, 20:52
tak blisko ney miałby prawie hat- tricka , ale montoya oczywiście spanikował w ostatniej sekundzie :P
10 lipca 2013, 10:58
Alexis musi złapać dobrą formę przed sezonem , aby stworzyć super trio z Messim i Neymarem
9 lipca 2013, 17:09
Niech odpoczywają , bo czeka ich ciężka praca w meczach ligowych i w pucharowych.
14 lipca 2013, 14:08
nie mogę się doczekać kiedy zobaczę Neymara w stroju barcelony na camp nou . Mam nadzieję , że będzi królem strzelców La liga
17 grudnia 2013, 20:24
Montoya powinien dostać 5.5 zaliczył tyle strat i gubił się w kluczowych akcjach
17 lipca 2013, 12:25
Neymar powinien zaadaptować się szybko przy jego stylu gry powinien pasować do barcy .
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
jestem za tym , żeby sprowadzić Xerdana Shaqiriego to młody talent , który mógł by się rozwinąć w barcelonie , sprowadzili by go 20 mln
0
ney jest warty i 100 , ale ze względów oszczędnościowych barca kupiła go taniej , niż Bale.... Lepiej dla barcelony bo zaoszczędziła na nim minium 55 mln euro. W barcelonie się rozwinie i jego wartość za rok dwa będzie wynosiła około 200 mln
0
Pedro świetnie zastąpił NJR 11 , ale gdyby NJR był barca by wygrała wyżej ..
0
Optymalny skład na mecz z takim zespołem wygrana musi być wysoka
0
tak blisko ney miałby prawie hat- tricka , ale montoya oczywiście spanikował w ostatniej sekundzie :P
0
Alexis musi złapać dobrą formę przed sezonem , aby stworzyć super trio z Messim i Neymarem
0
Niech odpoczywają , bo czeka ich ciężka praca w meczach ligowych i w pucharowych.
0
nie mogę się doczekać kiedy zobaczę Neymara w stroju barcelony na camp nou . Mam nadzieję , że będzi królem strzelców La liga
0
Montoya powinien dostać 5.5 zaliczył tyle strat i gubił się w kluczowych akcjach
0
Neymar powinien zaadaptować się szybko przy jego stylu gry powinien pasować do barcy .