O sobie

  • Zainteresowania FOOTBALL <3
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FCBARCELONA
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 4935
  • Liczba komentarzy 24
  • Polecenia 16

Komentarze

1

Przyznaje sie bez bicia :)

0

Każdemu może zdarzyć się gorszy mecz, a Celta zagrala rewelacyjnie. Zabraklo nam troche skuteczności.

0

popatrz wstecz i przypomnij sobie ile dał dla Barcy ;) ma wielki potencjał którego Enrique nie wykorzystuje, bo wygląda na to, że boi się ściągać któregoś z trójki podstawowych napastników. żeby nie robić sobie problemów

9

szkoda że tak mało szans dostaje bo zasługuje na więcej

0

Najlepszy gracz na zawsze !

Zobacz wszystkie

9

szkoda że tak mało szans dostaje bo zasługuje na więcej

5

chłopaki są w gazie !

1

też miałem zwrócić na to uwagę :)

1

Przyznaje sie bez bicia :)

0

4 asysty ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?