15 lutego 2021, 17:51
11
15 lutego 2021, 17:35
19
14 grudnia 2010, 20:44
0
Jego agent już zdementował tą informacje, Milito zostaje z nami.
4 grudnia 2010, 18:33
Aj tam przejmujecie się nimi! Przybijmy im piątkę!
3 grudnia 2010, 23:49
Gabi Milito :P
7 marca 2010, 16:42
PaweŁek - jak to nie ? Parę komentarzy w dół.
11 października 2010, 23:12
Topal także nie zagra.
1 stycznia 2010, 23:56
A ok dzięki za info. Sugerowałem się tym, że jeśli wróci w ten sam dzień do Barcelony kiedy będzie rozgrywany mecz to dostanie wolne ;-)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
11
19
0
Jego agent już zdementował tą informacje, Milito zostaje z nami.
0
Aj tam przejmujecie się nimi! Przybijmy im piątkę!
0
Gabi Milito :P
19
11
0
PaweŁek - jak to nie ? Parę komentarzy w dół.
0
Topal także nie zagra.
0
A ok dzięki za info. Sugerowałem się tym, że jeśli wróci w ten sam dzień do Barcelony kiedy będzie rozgrywany mecz to dostanie wolne ;-)