A ja bym mimo wszystko przedłużył umowę z Pinto. Jako rezerwowy sprawdza się, a ściągać kogoś jako wiecznego rezerwowego nie ma sensu. Za kilka lat jak już Valdes, będzie u schyłku swojej kariery to można zastanowić się nad jakimś młodym, perspektywicznym bramkarzem.
A Guardiola 89; socios to nie zamknięty klan jak rodzina królewska , by do niego się nie załapać!! (chociaż i tam może dojśc do mezaliansu). Tak w ogóle jakoś Cię nie kojarze, a teraz masz tyle do powiedzenia...
Zgadzam się z poprzednikiem, ze umieszczenie Davidsa czy Savioli na tej liście jest wielkim nieporozumieniem. Mam wrażenie że te osoby nie widziłąy ich w akcji jak grały w Barcelonie.
Ja bym na tej liście umieścił: Motte, Thurama, Christanval, Dutruel, Petit, van Bommela, Rochembacka, Anderson, Geovanni. Wiecej niewypałów nie pamiętam (to nie znaczy ze nie były). A uwzględniam tych co grali od 11 lat (wcześniej nie kibicowałem).
Mówcie co chcecie ale wg mnie Szpakowski jest jednym z lepszch komentatorów. Ten jego głos, zaangażowanie. Obojetne czy gra to wielka barca, czy jakiś przeciętniak. Widać że jest pasjonatem sportu.
Fakt, że zdarzaja mu sie pomyłki, ale dla mnie one są śmieszne i nie robię z tego wielkiej tragedii.
Plusem będą 2 mecze w tygodniu.
A że mam polsat cyfrowy, to nie robi większej różnicy czy transmituje polsat, czy tvp.
Jednak uważam, że w przypadku tego typu imprez prawa do transmisji powinna mieć telewizja publiczna.
Ale widac, że są skąpi i dlatego mają stacje komercyjne.
A Guardiola 89; socios to nie zamknięty klan jak rodzina królewska , by do niego się nie załapać!! (chociaż i tam może dojśc do mezaliansu). Tak w ogóle jakoś Cię nie kojarze, a teraz masz tyle do powiedzenia...
Komentarze
0
Zgadzam się z autorem. Inny widziałem finał tej sprawy...
Teraz pozostaje życzyć Abidalowi powodzenie gdziekolwiek będzie.
0
Kolejny raz wielkie dzięki za skrócik.
Podobnie wszystkiego najlepszego dla całej redakcji i wszystkich odwiedzających tą stronę
0
Podpisuje się pod słowami Bykuna.
0
A ja bym mimo wszystko przedłużył umowę z Pinto. Jako rezerwowy sprawdza się, a ściągać kogoś jako wiecznego rezerwowego nie ma sensu. Za kilka lat jak już Valdes, będzie u schyłku swojej kariery to można zastanowić się nad jakimś młodym, perspektywicznym bramkarzem.
0
Zgadzam się całkowiecie z Pingwinkiem.
A Guardiola 89; socios to nie zamknięty klan jak rodzina królewska , by do niego się nie załapać!! (chociaż i tam może dojśc do mezaliansu). Tak w ogóle jakoś Cię nie kojarze, a teraz masz tyle do powiedzenia...
0
Zgadzam się z poprzednikiem, ze umieszczenie Davidsa czy Savioli na tej liście jest wielkim nieporozumieniem. Mam wrażenie że te osoby nie widziłąy ich w akcji jak grały w Barcelonie.
Ja bym na tej liście umieścił: Motte, Thurama, Christanval, Dutruel, Petit, van Bommela, Rochembacka, Anderson, Geovanni. Wiecej niewypałów nie pamiętam (to nie znaczy ze nie były). A uwzględniam tych co grali od 11 lat (wcześniej nie kibicowałem).
0
Fajna karykatura.
A ja co roku mam przynajmniej jeden egzamin poprawkowy we wrześniu. W tym jest podobnie...
;)
0
Mówcie co chcecie ale wg mnie Szpakowski jest jednym z lepszch komentatorów. Ten jego głos, zaangażowanie. Obojetne czy gra to wielka barca, czy jakiś przeciętniak. Widać że jest pasjonatem sportu.
Fakt, że zdarzaja mu sie pomyłki, ale dla mnie one są śmieszne i nie robię z tego wielkiej tragedii.
Plusem będą 2 mecze w tygodniu.
A że mam polsat cyfrowy, to nie robi większej różnicy czy transmituje polsat, czy tvp.
Jednak uważam, że w przypadku tego typu imprez prawa do transmisji powinna mieć telewizja publiczna.
Ale widac, że są skąpi i dlatego mają stacje komercyjne.
0
O co chodzi z tym public sport, bo albo jestem zmęczony albo głupi bo nie wiem w czym jest problem?!
0
Zgadzam się całkowiecie z Pingwinkiem.
A Guardiola 89; socios to nie zamknięty klan jak rodzina królewska , by do niego się nie załapać!! (chociaż i tam może dojśc do mezaliansu). Tak w ogóle jakoś Cię nie kojarze, a teraz masz tyle do powiedzenia...