O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Kevin De Bruyne
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Pep Guardiola
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 3216
  • Liczba komentarzy 5050
  • Polecenia 2516

Komentarze

0

@Mr8lack właśnie o to chodzi.

0

@FranzMaurer widziałeś kiedyś Messiego w innym zespole (reprezentacja to coś innego)? Nie, więc nie wiesz, czy ta drużyna byłaby lepsza/gorsza. Nie wiesz, bo nie możesz wiedzieć. Możesz zakładać po tym, co Messi daje Barcelonie, że w innej drużynie byłoby podobnie, ale to tylko myślenie życzeniowe.

Tak samo Barcelona bez Leo. Jak policzyłeś te 1/3? Rozumiem, że na oko. Może się zdarzyć (znowu myślenie życzeniowe), że Barcelona bez Messiego, po jego odejściu, zaliczy serię 10 triumfów w LM. Możliwe.

1

"Sportowo każdy klub jest silniejszy z Leo niż bez niego" - ciekawa teza tym bardziej, że Leo grał, gra i będzie grał tylko w jednym klubie, więc tak sformułowanej tezy nie da się nie obronić, ale fajnie brzmi. Zresztą cały ten tekst jak zwykle "fajnie brzmi", tylko że jest o niczym.

1

Luis Suarez pokazał się z dobrej strony w trakcie presezonu. Urugwajczyk może i jest grubym kotletem, ale Koeman postanowił dać szansę napastnikowi w najbliższym sezonie.

Tak będzie.

0

@SHIBA La Rambla to mem xD nie zapomnij pucharku wziąć ze sobą. Bardzo chętnie przeczytam, jakaż to przyczyna zdecydowała o twym końcu tu, na tym internetowym padole. Ból po stracie kogoś bliskiego niczym jest w sytuacji, kiedy odchodzi nasz bohater, wódz, lider, naczelny naczelnik. Miło było!

Zobacz wszystkie

76

Mam tylko jedną prośbę do naszej drużyny: zaangażowanie od 1 do 90 minut. Nic więcej. Mogą przegrać, mogą być gorsi, ale bez po walce przez całe spotkanie bez spuszczonych głów, braku wiary, odpuszczenia.

Sercem za Dumą Katalonii.

67

Przepraszam bardzo wszystkich fanów Ronaldo i Lewandowskiego, ale MSN powinno zająć trzy pierwsze miejsca w plebiscycie Złotej Piłki.

64

Od dekady Barcelona cały czas jest na szczycie. 6 mistrzostw, cztery Ligi Mistrzów, trzy Puchary Króla, etc. Teraz mamy szanse na dublet, ale dla kibiców to za mało. Barcelona nie będzie co roku zdobywała trypletu, ale pisanie/mówienie/sugerowanie, że sezon "tylko" z mistrzostwem i krajowym pucharem jest sezonem straconym, jest śmiechu warte.

48

Patrzenie na Setiena w trakcie meczu doprowadzało mnie do irytacji: siedzi starszy miły pan na ławce, panika w oczach, zero pomysłu, zero inicjatywy, obgryzanie paznokci.

Niech podsumowaniem filozofii tego niby cruyffisty będzie to, że przy bezpiecznym wyniku, na własnym boisku wprowadził obrońcę i pomocnika.

Brak słów aż do teraz.

46

Ja tam wolę poczekać jutro do 23.00 kiedy wszystko będzie jasne. Swego czasu Milan przyjechał na Camp Nou z dwubramkową zaliczą, a wyjechał rozbity 4-0. Bayernu nie można lekceważyć, strzelą pierwsi, poczują wiatr w żaglach i może być niespodzianka.