O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Sergio Busquets
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 3100
  • Liczba komentarzy 5003
  • Polecenia 2215

Komentarze

2

Biorąc pod uwagę sytuację na świecie, jest oczywistym, że najbliższe okienko transferowe będzie inne: kluby już odczuwają mniejsze wpływy z tytułu dnia meczowego, więc siłą rzeczy taka Barcelona będzie miała mniejsze środki na transfery. Biorąc pod uwagę, jak przez ostatnie lata wyglądała sprzedaż naszych zawodników, to nastawiałbym się na czarny scenariusz, że do żadnej rewolucji personalnej nie dojdzie, mimo iż powinno.

3

@Mathew86 no pewnie, bo Fabregas, który trzymał formę przez pierwsze trzy miesiące sezonu, a później miał tylko przebłyski, był lepszy niż Rakitić, który przynajmniej gwarantował harówkę na całym boisku, a do tego od czasu do czasu dorzucił coś w ofensywie. To właśnie Ivan zapewniał balans w sezonie 14/15, czym walnie przyczynił się do zdobycia trypletu.

0

@ptrx polecam sprawdzić fakty: ostatnią LM wygraliśmy w 2015.

5

Człowiek myślał, że Arthur będzie nowym Xavim. Już tak nie myślę.

0

Bez żadnej wypowiedzi piłkarza albo kogoś z otoczenia zawodników. Zwykła plotka, ale jak w każdej plotce jest ziarnko prawdy. Gorsze wyniki zawsze kończą się krytyką zarządu, trenera, piłkarzy - każdy szuka winnych. Dograjmy ten sezon do końca; liczmy na to, że zmieni się zarząd, może będzie trzeba zmienić trenera, ale ja najbardziej liczę na zmiany w kadrze.

Zobacz wszystkie

67

Przepraszam bardzo wszystkich fanów Ronaldo i Lewandowskiego, ale MSN powinno zająć trzy pierwsze miejsca w plebiscycie Złotej Piłki.

64

Od dekady Barcelona cały czas jest na szczycie. 6 mistrzostw, cztery Ligi Mistrzów, trzy Puchary Króla, etc. Teraz mamy szanse na dublet, ale dla kibiców to za mało. Barcelona nie będzie co roku zdobywała trypletu, ale pisanie/mówienie/sugerowanie, że sezon "tylko" z mistrzostwem i krajowym pucharem jest sezonem straconym, jest śmiechu warte.

46

Ja tam wolę poczekać jutro do 23.00 kiedy wszystko będzie jasne. Swego czasu Milan przyjechał na Camp Nou z dwubramkową zaliczą, a wyjechał rozbity 4-0. Bayernu nie można lekceważyć, strzelą pierwsi, poczują wiatr w żaglach i może być niespodzianka.

38

Oprócz Alcantary wszyscy zawodnicy zdrowi. Do drużyny dołączają Arda i Aleix, czego chcieć więcej na początku roku!

34

Na boisku nie prezentuje się tak dobrze jak 2-3 lata temu, ale jako człowiekowi, nic nie można mu zarzucić.