i bardzo dobrze, że nie robimy pochopnych transferów, Barcelona tworzy za taką politykę jest kochana, a nie za kupowanie i przepłacanie za gwiazdy, mądrze nie pochopnie !!
FM 08 kupiłem właśnie jego, po roku ma statystyki jak żaden inny zawodnik, lepszy jest od Roniego i Messiego. Moim zdaniem to świetny pomysł. Młody, bardzo szybki i świetnie wyszkolony technicznie. Piłkarz z dużymi perspektywami. Ten transfer albo żaden !
Komentarze
0
Keirrison na wypożyczenie ??
0
no żeby Avesa dawać na lewą stronę to grube przegięcie. Nieradził sobie, słaby pomysł.
0
kratkę nie dostaje się za zdjęcie koszulki tylko za obnażenie ciała :)
0
i bardzo dobrze, że nie robimy pochopnych transferów, Barcelona tworzy za taką politykę jest kochana, a nie za kupowanie i przepłacanie za gwiazdy, mądrze nie pochopnie !!
0
a Pique???????????????????????????????
0
co znaczy "zbicie fazy" ?
0
FM 08 kupiłem właśnie jego, po roku ma statystyki jak żaden inny zawodnik, lepszy jest od Roniego i Messiego. Moim zdaniem to świetny pomysł. Młody, bardzo szybki i świetnie wyszkolony technicznie. Piłkarz z dużymi perspektywami. Ten transfer albo żaden !
0
@ kaztek
Nic dodać , nic ująć...
0
apropos Ultrasów. proponuje zaglądnąć tutaj
http://www.boixosnois.com/
0
kratkę nie dostaje się za zdjęcie koszulki tylko za obnażenie ciała :)