langov już nie gadaj że Ibra jest zawodnikiem który sam nie umie wypracować sobie sytuacji, bo w tamtym roku w Interze dużą część bramek strzelił właśnie w pojedynkę praktycznie, co jednak nie ujmuje prawdy Twoim słowom że każdy napastnik wydaje się lepszy z takimi zawodnikami za nim, ale to naturalne przecież nie musisz sam walczyć z obroną ale ze świetną "kawalerią" za plecami ;)
Ale nie oszukujmy się Ibra wg mnie jest zawodnikiem o wiele bardziej kompletnym niż Eto'o lubię i cenię Eto'o, ale to właśnie Kameruńczyk był zawodnikiem który strzelał większość(całość ?) dzięki drużynie, Ibra jest lepszym zawodnikiem kiedy potrzeba potrafi wziąć trochę więcej na siebie gry i pchać do przodu, Eto'o tego aż tak nie potrafi.
Wreszcie ktoś zauważa plusy sprowadzenia Ibry i nie ma samych durnych wypowiedzi "Eto'o najlepszy niech zostaje!" Ibrahimovic to profesjonalista i podoba mi się to właśnie że nie chrzani jak Eto'o jak to on kocha Blaugrane, ale kontraktu to już nie podpiszę bo za mało kasy mu dają. Tak jakby miał głodem przymierać. Ibra mówi wprost chce grać w najlepszym klubie jakim może i zarabiać najwięcej ile uda mu się wynegocjować - w zamian gra dobrze. A Eto'o kręci i kręci i szopkę odwala. Obaj są świetnymi napastnikami, ale w moim mniemaniu (mało obiektywnym) Zlatan jest lepszym zawodnikiem.
Wg mnie jak już kilka osób wspomniało potrzebny jest obrońca który będzie bardziej pracował w defensywie aniżeli w ofensywie, z Lahmem jest ta sprawa że to jest latawiec taki :D on bardziej mi pod skrzydłowego podchodzi aniżeli obrońce.
Sam nie mam lepszej propozycji ale po prostu trzeba sprowadzić wg mnie zawodnika o usposobieniu Abidala, który co pewien czas będzie atakował ale tak to się skupi na defensywie. Bo aktualnie wśród bocznych obrońców tylko Ramos i D.Alves gwarantują silną pomoc z przodu i powrót do obrony kiedy trzeba. Tak to zawsze ktoś się zapomni to za daleko pobiegnie. Potrzebna bardziej defensywnego zawodnika aniżeli kolejnego "skrzydłowego"
Lyon jest dobry, w pierwszym meczu dali radę ale nie oszukujmy się to nie była Barca na pełnych obrotach, sądzę że ich pojadą mocno Katalończycy, wynik może nie być nawet duży ale przewaga będzie oczywista.
tak jak wspomniano trochę niepokojące jest to że Messi próbuje wejść z piłką do bramki, mijać jak najwięcej przeciwników i pomimo że teraz się udało pewnie wygrać to kiedy Barca będzie przegrywać i wszyscy będą czekać że ofensywą pokieruje Messi on będzie kiwał ile wlezie. Jednak uważam że i Guardiola to zobaczy i będzie luzz :) Messi to świetny i do tego mądry zawodnik :)
Komentarze
0
langov już nie gadaj że Ibra jest zawodnikiem który sam nie umie wypracować sobie sytuacji, bo w tamtym roku w Interze dużą część bramek strzelił właśnie w pojedynkę praktycznie, co jednak nie ujmuje prawdy Twoim słowom że każdy napastnik wydaje się lepszy z takimi zawodnikami za nim, ale to naturalne przecież nie musisz sam walczyć z obroną ale ze świetną "kawalerią" za plecami ;)
Ale nie oszukujmy się Ibra wg mnie jest zawodnikiem o wiele bardziej kompletnym niż Eto'o lubię i cenię Eto'o, ale to właśnie Kameruńczyk był zawodnikiem który strzelał większość(całość ?) dzięki drużynie, Ibra jest lepszym zawodnikiem kiedy potrzeba potrafi wziąć trochę więcej na siebie gry i pchać do przodu, Eto'o tego aż tak nie potrafi.
0
Brawo dla przedmówcy!
Wreszcie jeden co mądrze gada :D
0
Wreszcie ktoś zauważa plusy sprowadzenia Ibry i nie ma samych durnych wypowiedzi "Eto'o najlepszy niech zostaje!" Ibrahimovic to profesjonalista i podoba mi się to właśnie że nie chrzani jak Eto'o jak to on kocha Blaugrane, ale kontraktu to już nie podpiszę bo za mało kasy mu dają. Tak jakby miał głodem przymierać. Ibra mówi wprost chce grać w najlepszym klubie jakim może i zarabiać najwięcej ile uda mu się wynegocjować - w zamian gra dobrze. A Eto'o kręci i kręci i szopkę odwala. Obaj są świetnymi napastnikami, ale w moim mniemaniu (mało obiektywnym) Zlatan jest lepszym zawodnikiem.
0
ładne serduszko umiesz Pacu robić :)
0
Wg mnie jak już kilka osób wspomniało potrzebny jest obrońca który będzie bardziej pracował w defensywie aniżeli w ofensywie, z Lahmem jest ta sprawa że to jest latawiec taki :D on bardziej mi pod skrzydłowego podchodzi aniżeli obrońce.
Sam nie mam lepszej propozycji ale po prostu trzeba sprowadzić wg mnie zawodnika o usposobieniu Abidala, który co pewien czas będzie atakował ale tak to się skupi na defensywie. Bo aktualnie wśród bocznych obrońców tylko Ramos i D.Alves gwarantują silną pomoc z przodu i powrót do obrony kiedy trzeba. Tak to zawsze ktoś się zapomni to za daleko pobiegnie. Potrzebna bardziej defensywnego zawodnika aniżeli kolejnego "skrzydłowego"
takie jest moje zdanie :)
0
Benzema nie zadecyduje ;)
Lyon jest dobry, w pierwszym meczu dali radę ale nie oszukujmy się to nie była Barca na pełnych obrotach, sądzę że ich pojadą mocno Katalończycy, wynik może nie być nawet duży ale przewaga będzie oczywista.
0
Brawo dla przedmówcy!
Wreszcie jeden co mądrze gada :D
0
ja mam na tapecie kupę na talerzu, czy to oznacza że jestem mniejszym fanem Barcy ? :(
jak wcześniej już ktoś napisał dajcie se spokój, oglądać zdjęcia i iść :)
0
tak jak wspomniano trochę niepokojące jest to że Messi próbuje wejść z piłką do bramki, mijać jak najwięcej przeciwników i pomimo że teraz się udało pewnie wygrać to kiedy Barca będzie przegrywać i wszyscy będą czekać że ofensywą pokieruje Messi on będzie kiwał ile wlezie. Jednak uważam że i Guardiola to zobaczy i będzie luzz :) Messi to świetny i do tego mądry zawodnik :)
0
czy tylko ja zwróciłem uwagę na sędziego meczu z Szachtarem ? %-)