O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 122
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN!

odpocznij kolego

mod

0

Synowie albionu pokonają Dume Katalonii. Barcelona nie jest w stanie niczym zaskoczyć United. Ani składem ani sposobem gry. Nie mają rezerw. Trener nie ma pomysłu na grę .Barca nie umie się przestawić na co kolwiek trener przez 90 minut meczu z Chelsea dokonal 1 zmiany a barca z uporem maniaka co nie raz widziałem biła głową w ścianę . I nagle jak w 93 minucie padł remis to trener sobie przypomniał że chce 2 zmiany wprowadzić He! kto by pomyslał że Pep jest taki wspaniały i przewidzi że barca grająca piach strzeli gola w doliczonym czasie i zachował sobie na ten moment 2 graczy. Normalnie geniusz z niego .Tylko mnie się wydawało że tam nie ma kto wejść na to boisko^^ To że Barca bedzię atakowała to nic nowego. SAF ją rozpracuje na czynniki pierwsze .

0

Po się kłucić kibice Barcy boją się juz jak ognia tego finału . Sami wiedzą że w ataku skończy się tak samo jak z Chelsea sami wiedzą że ich obrona to w finale nie istnieje , sami widzą w jakiej formie jest CR7 sami widzą ile manchester wygrał w 2 lata a ilae barca w 5 lat . Po co tu się z nimi kłucić . Po co porównywać mecz z Realem i bramki do pustej siatki Messiego i udeżenia ronadlo z 40 metrów . Kibiv united nigdy ich nie przekonamy oni wiedzą swoje , taki los pogadamy po finale

0

Mysle że United zagra to samo co Chelsea. Jednak Diabły mają najlepsze kontrataki na swiecie o czym przekonał się już chy aprawie kazdy wielki zespół w Europie. Mysle że SAF jest lepszym szkoleniowcem od Pepa czego nawet nie mam zamiaru udowadniać :]

Mysle że Barca bedzie miała te same kłopory . Siłowy futbol United przerwyanie akcji gra faul daleko od pola karnego . Jak widac ta metoda skutkuje na Barce. Nie sądze aby United totalnie sie otworzyło jak powiedział szkoleniowiec Chelsea że nikyt poważny w Europie nie jest takimi frajerami jak Real aby grać na full ofensywe z Barceloną . DObra uwaga że Barca ma słabą obrobnę , dodam tylko że ławka tez nie impnuje:D Mysle że Rooney i Ronaldo w formie mogą bardzo szybko zakonczycc piękny sen Barcy :D

0

Masz racje twoja złota maksyma że ktoś musi zawsze wygrać mnie przekonala:}

Może porozmawiajmy o nadchodzącym finale?

Ty wiesz swoje co tam pisze w tabelce ja wiem swoje . tak dyskusja staje się jałowa .Napisz komenta jak widzisz szanse obu zespołów na wygranie . A nie pisze że Liga jest dnem a jeżeli jest to chciałbym od dziś takie dno w Polsce. ^^

Zobacz wszystkie

0

Drodzy koledzy . szanuje wasze zdanie ale się z nim nie zgadzam . Podchodzenie do tematu co by było gdyby ? Liga Angielska jest najlepszą na swiecie bo :

1 Ostatnimi laty w lidze mistrzów barzo często wygrywaja albo dochądzą do finału zespoły z Anglii

2 Jak ktos juz wspomniał Anglicy maja 4 zespoły w lidze mistzów

3 W lidze Angielskiej w gre wchodzą największe pieniązde. Nie chodzi tu o fundusze jakie ma Manchester cz Czelsea ale o oglądalność ligi w Europie i na swiecie. To ludziom sie podoba to co grają w anglii i dzieki temu pieniądze z reklam i transmisji PS dzieli między wszystkie kluby . Nie oszukujmy się podnosi to poziom całej ligi.

Liga Hiszpańska to jednak nie ta sama oglądalność . Oczywiście macie Gran Derbi ale nie widzi sie tu takich pojedynków jak Chelsea Tottencham .

4 W Hiszpanni 2 zespoły walczą zawsze o zwycięstwo kiedy ktoś inny wygrał ligę niż Real albo Barca^^

5 W hiszpanii zazwyczaj w połowie sezonu już wiadomo że Real bedzie mistrzem oczywiście nie zawsze prosze nie generalizowac ale ostatnimi laty rywalizacja jest mało emocjonująca poza tym sezonem oczywiście

6 W Angli jest większe grono potencjalnych zwyciezców 4 zespoły a wygrana w lidze zależy od 1 punktu lub jak 2 lub 2 lata temu od bilansu bramkowego.

Dla tego uwazam że Liga Angielska jest lepsza od Hiszpańskiej. A co do kwestii aby ograniczać liczbę cuzoziemców to uważam że zabiłoby to ciekawośc wielu zespołów. No pomyslcie co by zrobił taki Real Madryt???^^

0

BAN!

odpocznij kolego

mod

0

Gran Derbi ze 150 ostatnich spotkań Real Barca 65 zwyci estw Realu 57 wygranych Barcy !!!O i tak to wygląda madraLO

0

Skoro mistrzostwa i rekordy United nazywasz pierdołami to po co Barca o nie gra?

Kolego policz ile trofeów przez ostatnie 5 lat wygrała barca a ile United przez ostatnie 2 lata i nie mów mi że wygrywali bo Barca miała słabsza formę .Chyba przez ostatnie pare lat macie słabsza formę:d

0

No to powiedz mi czemu real wybrali najlepszym klubem ostatniego 50 lecia a nie Barce? czemu od 2 lat to real jest mistrzem Hiszpanii a nie barca i czemu w historii był nim więcej razy??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?