10 lutego 2013, 12:50
0
Ardiano jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale za mało minut dostaje.
10 lutego 2013, 12:47
aj Sanchez za mało indywidualnie..
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ardiano jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale za mało minut dostaje.
0
aj Sanchez za mało indywidualnie..
0
aj Sanchez za mało indywidualnie..
0
Ardiano jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale za mało minut dostaje.