He i stało się ; /// , Chciałem żeby taki był finał ale no cóż ; / , Pierwszy mecz zdecyduje który zespół jest lepszy , mam nadzieje ze to bd Barca ! , ale bardzo lubię Arsenal i szanuje go . Bendzie bardzo ładne widowisko ;d . Pzdr ;]
He i stało się ; /// , Chciałem żeby taki był finał ale no cóż ; / , Pierwszy mecz zdecyduje który zespół jest lepszy , mam nadzieje ze to bd Barca ! , ale bardzo lubię Arsenal i szanuje go . Bendzie bardzo ładne widowisko ;d . Pzdr ;]
Komentarze
0
Pep jest lepszy ;d ,nie ma żadnych wątpliwości pzdr
visca el Barca
0
Zawsze widziałem że Samuel jest wporządku ;)
0
he no ; DDD
0
he Barca ma już MISTRZOSTWO !!! ;d pzdr
0
Tak zgadzam powini ubrac te opaski :D ,ale dobra wybaczam im to ! , [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
0
eee dajcie LINK ;D
0
Żeby T.Henry zagrał w 1 składzie ;D . he liczę że bd tak ze 3:1 , albo 4:1 . Pzdr ; )
Visca el Barca !
0
HEH TAK TAK BARCA NA SZCZYT ;DDDD .
0
He i stało się ; /// , Chciałem żeby taki był finał ale no cóż ; / , Pierwszy mecz zdecyduje który zespół jest lepszy , mam nadzieje ze to bd Barca ! , ale bardzo lubię Arsenal i szanuje go . Bendzie bardzo ładne widowisko ;d . Pzdr ;]
0
He i stało się ; /// , Chciałem żeby taki był finał ale no cóż ; / , Pierwszy mecz zdecyduje który zespół jest lepszy , mam nadzieje ze to bd Barca ! , ale bardzo lubię Arsenal i szanuje go . Bendzie bardzo ładne widowisko ;d . Pzdr ;]