Za Bielsą przemawia głównie duże doświadczenie, no i to, że ma na pewno wielki autorytet. Ja postawiłbym na Laudrupa, zna Klub, wśród piłkarzy na pewno uznanie by znalazł. Jeśli ze Swansea udało mu się grać tiki-takę, to tym bardziej uda mu się z Barceloną.
Nie wiem czemu tak najeżdżacie na Pique. Zgodzę się, że ostatnie 2 sezony zdecydowanie obniżył loty, ale w meczu w Monachium i wczoraj jako jedyny starał się coś zrobić, było widać, że jest Cule z krwi i kości. W finale z Manchesterem na Wembley udowodnił, że jest w stanie dowodzić obroną Barcy, potrzebuje po prostu kogoś równego sobie, żeby nie musieć wszystkiego samemu robić, tak jak to miało miejsce wczoraj.
Chodzi mi tutaj głównie o Gran Derbi, które dawało szansę na wywalczenie mistrzostwa Hiszpanii. W pierwszym składzie wychodzi niedoświadczony Tello, mimo, że był dostępny Alexis (który wszedł i zdobył bramkę).
Komentarze
0
Za to Luis Enrique ma pełno sukcesów jako trener..
0
Za Bielsą przemawia głównie duże doświadczenie, no i to, że ma na pewno wielki autorytet. Ja postawiłbym na Laudrupa, zna Klub, wśród piłkarzy na pewno uznanie by znalazł. Jeśli ze Swansea udało mu się grać tiki-takę, to tym bardziej uda mu się z Barceloną.
0
Vertonghen!
0
Nie wiem czemu tak najeżdżacie na Pique. Zgodzę się, że ostatnie 2 sezony zdecydowanie obniżył loty, ale w meczu w Monachium i wczoraj jako jedyny starał się coś zrobić, było widać, że jest Cule z krwi i kości. W finale z Manchesterem na Wembley udowodnił, że jest w stanie dowodzić obroną Barcy, potrzebuje po prostu kogoś równego sobie, żeby nie musieć wszystkiego samemu robić, tak jak to miało miejsce wczoraj.
0
Gallaret
Chodzi mi tutaj głównie o Gran Derbi, które dawało szansę na wywalczenie mistrzostwa Hiszpanii. W pierwszym składzie wychodzi niedoświadczony Tello, mimo, że był dostępny Alexis (który wszedł i zdobył bramkę).
0
A ja bym chciał na początek, żeby Barcelona ograła Stuttgart, a potem się będe zastaniwał na kogo można trafić..
0
A może poda mi ktoś jaką Barcelona ma kadrę na CAŁĄ fazę pucharową LM?
0
A tym razem zamiast Jeffrena, wziąłbym Alcantare. Ale oczywiście decyduje Pep ;)
0
Puyol pokazuje, że wpadnie piątka ;D rzymska ^^
0
TheNewBarça
Już zauważyłem ;D