Dla mnie zdecydowanie najlepszy wybór UEFY na ten mecz , arbiter pozwala na ostrą grę , ale nie waha się też kiedy trzeba pokazać kartkę . Webb jest przede wszystkim zdecydowany i nie ulega żadnym naciskom , jeden z najlepszych arbitrów obecnie moim zdaniem.
Kto by pomyślał przed rozpoczęciem sezonu , że Atletico wytrzyma tempo :) Fajnie, że w lidze hiszpańskiej do wielkiej dwójki dołączył trzeci zespół , byle tylko nie sprawił większej niespodzianki i nie wygrał mistrzostwa , drugie miejsce - byłoby świetnie :D
Myślę , że nie jestes odpowiednią osobą aby nazywać Guardiolę kolesiem , chyba nie zdajesz sobie sprawy ile ten człowiek zrobił dla klubu, którego przypuszczam określasz się kibicem . Więcej pokory !
Myślę , że nie jestes odpowiednią osobą aby nazywać Guardiolę kolesiem , chyba nie zdajesz sobie sprawy ile ten człowiek zrobił dla klubu, którego przypuszczam określasz się kibicem . Więcej pokory !
W rewanżu para stoperów musi wyglądać tak : Pique&Mascherano , innej opcji nie ma .Abidal na lewej stronie i nietykalny Dani. To co wyprawiał Abidal wczoraj na środku to tragedia.Jesli Puyol szybko nie wróci to mamy lekko mówiąc przesrane.
Komentarze
0
Wszystko jest możliwe , zwłaszcza jeśli rozmawiali w restauracji Sowa&Przyjaciele :P
0
Dla mnie zdecydowanie najlepszy wybór UEFY na ten mecz , arbiter pozwala na ostrą grę , ale nie waha się też kiedy trzeba pokazać kartkę . Webb jest przede wszystkim zdecydowany i nie ulega żadnym naciskom , jeden z najlepszych arbitrów obecnie moim zdaniem.
0
Kto by pomyślał przed rozpoczęciem sezonu , że Atletico wytrzyma tempo :) Fajnie, że w lidze hiszpańskiej do wielkiej dwójki dołączył trzeci zespół , byle tylko nie sprawił większej niespodzianki i nie wygrał mistrzostwa , drugie miejsce - byłoby świetnie :D
12
Myślę , że nie jestes odpowiednią osobą aby nazywać Guardiolę kolesiem , chyba nie zdajesz sobie sprawy ile ten człowiek zrobił dla klubu, którego przypuszczam określasz się kibicem . Więcej pokory !
0
Do zmiany oczywiście Masche i Neymar , ale wątpię by Martino dokonał jakiś szybkich zmian :/ Świetny mecz dla kibiców bezstornnych !!
12
Myślę , że nie jestes odpowiednią osobą aby nazywać Guardiolę kolesiem , chyba nie zdajesz sobie sprawy ile ten człowiek zrobił dla klubu, którego przypuszczam określasz się kibicem . Więcej pokory !
0
W rewanżu para stoperów musi wyglądać tak : Pique&Mascherano , innej opcji nie ma .Abidal na lewej stronie i nietykalny Dani. To co wyprawiał Abidal wczoraj na środku to tragedia.Jesli Puyol szybko nie wróci to mamy lekko mówiąc przesrane.
0
Prowadzimy 1:0 gol messiego
0
Marquez zagrał przyzwoicie , za to Chychra bez komentarza . Yaya najlepsze na boisku .
0
Barcelona 92
Różnie może być bo pierwszy mecz jest w niedziele a drugi w środe czyli w środku tygodnia .Ale miejmy nadzieję ,że pokażą bez żadnego opóźnienia.:D