O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 18
  • Polecenia 0

Komentarze

0

oczywiście dla pana pereza nie jest odpowiedni bo ma slabe nazwisko jakby to byl np. A.Cole to co innego

0

zazdrość - najgorsze co może być...;]

0

zazdrość - najgorsze co może być...;]

0

jak dla mnie dobrze ze dzis nie gra henry lepsi sa u nas na lewej stronie iniesta , pedro , jeffren o TAK !! Henry out! wtedy w srodku toure , keita , xavi reszta wiadomo ;) cos pieknego :)

0

nie ma miejsca w zespole ?! co to sa za jaja ? ;/ jaki taki pilkarz jak eto moze nie miec miejsca w zespole ? ;/ , wogole smieszy mnie ta cala sytuacja... , jak dla mnie idealny i jedyny pilkarz dla barcy do tego stylu gry !

Zobacz wszystkie

0

mam jeszcze pedroooo ;p

0

mamy * ;)

0

spokojnie dajmy im pograc ;p pamietajmy ze jest jeszcze eto i gudi ;)

0

skoro nikt chce z barca grac to moze odrazu niech przyznaja nam LM heh ;) , tak naprawde wygrac LM bedzie bardzo ciezko wszystko bedzie zalezec czy podstawowi zawodnicy beda mogli grac w kazdym meczu i czy kartki ich niewyeliminuja z jakis waznych meczy...

0

pierwszy raz sedzia gwizdal dla nas , zawsze przeciwko wiec co wy chcecie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?