Arsenal gra inaczej od barcy. Nie zauważyłeś, że Kanonierzy przypłacają swoją widowiskową grę z takimi drużynami licznymi kontuzjami podstawowych zawodników?! Zastanów się czy barca wygrywałaby trofea bez Messiego Xaviego i Iniesty w składzie? Nawet teraz w składzie Arsenalu brakuje trzech najważniejszych zawodników czyli Fabsa Robina i Walcott'a.
nie jest tak jak mówisz. Myślę, że w Anglii barsa traciła by notorycznie punkty w meczach z drużynami grającymi BARDZO twardo np. Bolton, Sunderland, Stoke czy Blackburn. Żałuję, że katalończycy nie mają okazji grać z takimi klubami na co dzień, przekonalibyście się jak ciężko gra się w Premiership tym bardziej w meczu na wyjeździe. Oglądałem mecz z Arsenalem w LM i widziałem, że sytuacje stykowe piłkarzy barcelony rozstrzygali przewracając się i wymuszając presję na arbitrach. A to co robił pedro to przechodzi ludzkie pojęcie. On więcej leżał niż grał. W Anglii nie miałby życia.
Rzeczywiście bardzo wiarygodny ten ranking. Real wyżej niż Inter, który wygrywa co roku minimum dwa puchary i wyżej niż MU co w ostaniach latach dwa razy tryumfowało w Anglii i pucharach ligi.
Tylko dlatego jest wyżej, że jedzie co weekend słabych kopaczy z la liga.
Enrique89- jak ty możesz chłopie komentować który klub jest lepszy opierając się na jakiś beznadziejnych rankingach? Przecież brane pod uwagę, są wszystkie mecze, a wiadomo, że w Angielska jest trudniejsza ligą. Tam MU czy Chelsea jadąc do ostatniej drużyny dostają baty. barsa czy Real nawet 70 pkt, by tam nie zgromadzili. Więc nie podniecaj się jakimiś rankingami.
"Fabregas wyraźnie opierał się, i po całym zdarzeniu zaakcentował swoje przywiązanie do obecnego klubu. - To dla graczy Arsenalu, dla jego kibiców, trenera Arsene Wengera i wszystkich pracowników - mówił, dedykując mistrzostwo świata. - To wszystko dla nich. Zasługują, by mieć w składzie mistrza świata. Jestem dumny, że jestem graczem Arsenalu - dodał."
nie jest tak jak mówisz. Myślę, że w Anglii barsa traciła by notorycznie punkty w meczach z drużynami grającymi BARDZO twardo np. Bolton, Sunderland, Stoke czy Blackburn. Żałuję, że katalończycy nie mają okazji grać z takimi klubami na co dzień, przekonalibyście się jak ciężko gra się w Premiership tym bardziej w meczu na wyjeździe. Oglądałem mecz z Arsenalem w LM i widziałem, że sytuacje stykowe piłkarzy barcelony rozstrzygali przewracając się i wymuszając presję na arbitrach. A to co robił pedro to przechodzi ludzkie pojęcie. On więcej leżał niż grał. W Anglii nie miałby życia.
Co wy sobie myślicie, że brasa da kilku zbędnych piłkarzyn którzy się nie sprawdzili a AFC odda im największą gwiazdę? Hleb tak bardzo chciał swojej barcelonki to ma. Jeszcze jak frajer herb całował myślicie, że teraz kibice go przyjmą z powrotem?!
Uważacie, że źródło niewiarygodne. To zobaczcie jaka gazeta napisała, że Cesc rzekomo powiedział otwarcie, że chce odejść. Pokażcie mi wywiad w którym tak mówi. Bo jak narazie dużo mówi laporta i tixi, no i oczywiście bulwarówki, a Fabregas jak narazie milczy. Pewnie JAK ZWYKLE okaże się, że to plotki a Fabs kolejny raz potwierdzi przywiązanie do klubu.
Komentarze
0
constantine16
Arsenal gra inaczej od barcy. Nie zauważyłeś, że Kanonierzy przypłacają swoją widowiskową grę z takimi drużynami licznymi kontuzjami podstawowych zawodników?! Zastanów się czy barca wygrywałaby trofea bez Messiego Xaviego i Iniesty w składzie? Nawet teraz w składzie Arsenalu brakuje trzech najważniejszych zawodników czyli Fabsa Robina i Walcott'a.
0
constantine16
nie jest tak jak mówisz. Myślę, że w Anglii barsa traciła by notorycznie punkty w meczach z drużynami grającymi BARDZO twardo np. Bolton, Sunderland, Stoke czy Blackburn. Żałuję, że katalończycy nie mają okazji grać z takimi klubami na co dzień, przekonalibyście się jak ciężko gra się w Premiership tym bardziej w meczu na wyjeździe. Oglądałem mecz z Arsenalem w LM i widziałem, że sytuacje stykowe piłkarzy barcelony rozstrzygali przewracając się i wymuszając presję na arbitrach. A to co robił pedro to przechodzi ludzkie pojęcie. On więcej leżał niż grał. W Anglii nie miałby życia.
0
Rzeczywiście bardzo wiarygodny ten ranking. Real wyżej niż Inter, który wygrywa co roku minimum dwa puchary i wyżej niż MU co w ostaniach latach dwa razy tryumfowało w Anglii i pucharach ligi.
Tylko dlatego jest wyżej, że jedzie co weekend słabych kopaczy z la liga.
0
Enrique89- jak ty możesz chłopie komentować który klub jest lepszy opierając się na jakiś beznadziejnych rankingach? Przecież brane pod uwagę, są wszystkie mecze, a wiadomo, że w Angielska jest trudniejsza ligą. Tam MU czy Chelsea jadąc do ostatniej drużyny dostają baty. barsa czy Real nawet 70 pkt, by tam nie zgromadzili. Więc nie podniecaj się jakimiś rankingami.
0
To żebyś się nie zdziwił.
0
"Fabregas wyraźnie opierał się, i po całym zdarzeniu zaakcentował swoje przywiązanie do obecnego klubu. - To dla graczy Arsenalu, dla jego kibiców, trenera Arsene Wengera i wszystkich pracowników - mówił, dedykując mistrzostwo świata. - To wszystko dla nich. Zasługują, by mieć w składzie mistrza świata. Jestem dumny, że jestem graczem Arsenalu - dodał."
0
Napisano, że natychmiast ściągnął, bo tak właśnie zrobił, ale wy 14 latkowie nie dopuścicie tego faktu do siebie.
0
To żebyś się nie zdziwił.
0
constantine16
nie jest tak jak mówisz. Myślę, że w Anglii barsa traciła by notorycznie punkty w meczach z drużynami grającymi BARDZO twardo np. Bolton, Sunderland, Stoke czy Blackburn. Żałuję, że katalończycy nie mają okazji grać z takimi klubami na co dzień, przekonalibyście się jak ciężko gra się w Premiership tym bardziej w meczu na wyjeździe. Oglądałem mecz z Arsenalem w LM i widziałem, że sytuacje stykowe piłkarzy barcelony rozstrzygali przewracając się i wymuszając presję na arbitrach. A to co robił pedro to przechodzi ludzkie pojęcie. On więcej leżał niż grał. W Anglii nie miałby życia.
0
Co wy sobie myślicie, że brasa da kilku zbędnych piłkarzyn którzy się nie sprawdzili a AFC odda im największą gwiazdę? Hleb tak bardzo chciał swojej barcelonki to ma. Jeszcze jak frajer herb całował myślicie, że teraz kibice go przyjmą z powrotem?!
Uważacie, że źródło niewiarygodne. To zobaczcie jaka gazeta napisała, że Cesc rzekomo powiedział otwarcie, że chce odejść. Pokażcie mi wywiad w którym tak mówi. Bo jak narazie dużo mówi laporta i tixi, no i oczywiście bulwarówki, a Fabregas jak narazie milczy. Pewnie JAK ZWYKLE okaże się, że to plotki a Fabs kolejny raz potwierdzi przywiązanie do klubu.