a przecież jak by mogło go zabraknąć na finale swojej drużyny?!:):) pojechał tam dla drużyny, oraz żeby dotrzymać towarzystwa i posłużyć żartem w nerwowym czasie, taki piłkarz bardzo się przydaje, szczególnie gdy jest nim ktoś taki jak Pinto:)
a co do obecnej ankiety to powtarzam jeszcze raz dla ludzi którzy żadko tu bywają i głosują bez namysłu, JEŻELI ABIDAL BY ZAGRAŁ NA LEWEJ OBRONIE TO PUYOLA WOGÓLE NIE MA!!! NIE MA GO W SKŁADZIE! bo w środku zagra Pique i Masche, lepiej chyba jest mieć na boisku kapitana co nie?!
wszystkie 3 poniższe posty jak najbardziej popieram, Pepe to szaleniec, i powinien więcej myśleś nad tym co robi, a Dani po prostu uratował się przed "katasrofalną w skutkach kontuzją" gdyby Pepe złamał mu nogę przepadł by okres przygotowawczy i na późną jesień musiał by szukać formy. Duża wina jest w tym też po stronie Mou, to on go tak nastawił
brameczka Affelay'a naprawdę przepiękna, doskonała akcja, brawo Bojan za odwagę i opanowanie, trudna sprawa i dobrze wykonany karny. Bawo Cantera, brawo Barta, rośnie nam drógi Puyol! :)
świetnie, brawo Ajax, Borussia i Porto, po za oczywiście Barcą byłem za wami! i to właśnie te kluby wygrały!!! super, jeszcze żeby tylko Lille wygrało francuską to będę miał złotą 5! (prawie jak manita:):))
na pewno potrzebny jest nam klasowy obrońca, ale i napastnik też. W pomocy mamy najmniej kłopotów ale podstarzały Xavi nie będzie żył wiecznie, ja bym go jednak kupił, a Cesc niech idzie w holere!!! albo przechodzi za 35mln i nie robi głupich akcji z Wengerem albo niech spieprza! wolę pastore o podobnej cenie i bez problemów
Komentarze
0
może i czasem robie błędy ale staram się pisać to co myślę i nie zawsze zastanawiam się nad poprawną pisownią:):)
0
no dobra, ale jak pisze wyraźnie "kto ma zagrać?" to denerwują mnie głosy niedzielnych kibiców którzy głosują bez żadnej wiedzy o danej sytuacji
0
a przecież jak by mogło go zabraknąć na finale swojej drużyny?!:):) pojechał tam dla drużyny, oraz żeby dotrzymać towarzystwa i posłużyć żartem w nerwowym czasie, taki piłkarz bardzo się przydaje, szczególnie gdy jest nim ktoś taki jak Pinto:)
0
został, dlatego nie gra
0
niech trenują w spokoju!
a co do obecnej ankiety to powtarzam jeszcze raz dla ludzi którzy żadko tu bywają i głosują bez namysłu, JEŻELI ABIDAL BY ZAGRAŁ NA LEWEJ OBRONIE TO PUYOLA WOGÓLE NIE MA!!! NIE MA GO W SKŁADZIE! bo w środku zagra Pique i Masche, lepiej chyba jest mieć na boisku kapitana co nie?!
0
wszystkie 3 poniższe posty jak najbardziej popieram, Pepe to szaleniec, i powinien więcej myśleś nad tym co robi, a Dani po prostu uratował się przed "katasrofalną w skutkach kontuzją" gdyby Pepe złamał mu nogę przepadł by okres przygotowawczy i na późną jesień musiał by szukać formy. Duża wina jest w tym też po stronie Mou, to on go tak nastawił
0
brameczka Affelay'a naprawdę przepiękna, doskonała akcja, brawo Bojan za odwagę i opanowanie, trudna sprawa i dobrze wykonany karny. Bawo Cantera, brawo Barta, rośnie nam drógi Puyol! :)
Visca el Barca! Visca el Cantera!
0
świetnie, brawo Ajax, Borussia i Porto, po za oczywiście Barcą byłem za wami! i to właśnie te kluby wygrały!!! super, jeszcze żeby tylko Lille wygrało francuską to będę miał złotą 5! (prawie jak manita:):))
0
powiem tylko jedno:
Visca el Valdes! najlepszy bramkarz La Ligi, duży wkład świetnej lini obrony ale Valdes pokazał na co go stać.
niebędę wchodził tu w żadne porównania pomiędzy Messim a Ronaldo bo i tak wiemy kto jest lepszy:):):)
0
na pewno potrzebny jest nam klasowy obrońca, ale i napastnik też. W pomocy mamy najmniej kłopotów ale podstarzały Xavi nie będzie żył wiecznie, ja bym go jednak kupił, a Cesc niech idzie w holere!!! albo przechodzi za 35mln i nie robi głupich akcji z Wengerem albo niech spieprza! wolę pastore o podobnej cenie i bez problemów