polecam zobaczyć to. taka sama kontuzja tylko że w koszykówce ... i gość który jej doznał wrócił później na parkiet, grał jedną ręką i poprowadził drużynę do wygranej. potem też grał do końca serii w playoff, i dopiero później miał dłuuugi odpoczynek od gry. to się nazywa poświęcenie.
gwiazy NBA z USA dość prestiżowo traktują olimpiadę, więc pewnie przyjadą w najsilniejszym, bądź też prawie najsilniejszym składzie. chyba że... no właśnie, lockout się przedłuży do przyszłych wakacji. wtedy też będą musieli wystawić graczy z NCAA, co raz już miało miejsce. z resztą, nawet Stany w najlepszym składzie mogą mieć spory problem ze zgraną Hiszpanią. A Ibaka to co robił w obronie wczoraj to masakra. Dobry "transfer" :)
gwiazy NBA z USA dość prestiżowo traktują olimpiadę, więc pewnie przyjadą w najsilniejszym, bądź też prawie najsilniejszym składzie. chyba że... no właśnie, lockout się przedłuży do przyszłych wakacji. wtedy też będą musieli wystawić graczy z NCAA, co raz już miało miejsce. z resztą, nawet Stany w najlepszym składzie mogą mieć spory problem ze zgraną Hiszpanią. A Ibaka to co robił w obronie wczoraj to masakra. Dobry "transfer" :)
pozwoliłem sobie uporządkować kadre FCB. o ile w ataku problemu nie ma praktycznie żadnego, to pomoc jest tragiczna. w momencie gdy na PNA wyjadą Keita i Yaya będzie naprawdę bardzo ciężko. niech trafi się jeszcze jakaś kontuzja to już kompletnie leżymy. obrona daje raczej radę, ale brak zmiennika dla Alvesa trochę komplikuje sprawę. w naszej kadrze jest ogólnie 19 zawodników. dla porównaniu w Realu jest 24. będzie bardzo ciężko.
Komentarze
0
polecam zobaczyć to. taka sama kontuzja tylko że w koszykówce ... i gość który jej doznał wrócił później na parkiet, grał jedną ręką i poprowadził drużynę do wygranej. potem też grał do końca serii w playoff, i dopiero później miał dłuuugi odpoczynek od gry. to się nazywa poświęcenie.
0
nie rozumiem o co są pretensje. karny i kartka w 100 procentach zasłużone.
0
gwiazy NBA z USA dość prestiżowo traktują olimpiadę, więc pewnie przyjadą w najsilniejszym, bądź też prawie najsilniejszym składzie. chyba że... no właśnie, lockout się przedłuży do przyszłych wakacji. wtedy też będą musieli wystawić graczy z NCAA, co raz już miało miejsce. z resztą, nawet Stany w najlepszym składzie mogą mieć spory problem ze zgraną Hiszpanią. A Ibaka to co robił w obronie wczoraj to masakra. Dobry "transfer" :)
0
eee, losowanie grup ligi mistrzów? dlaczego nie ma żadnych newsów? z kim jesteśmy w grupie?
0
hehe, dokładnie też na to zwróciłem uwagę. w koszykówce każdy atakuje i każdy broni więc nie ma podziałów na graczy tylko defensywnych i ofensywnych.
0
gwiazy NBA z USA dość prestiżowo traktują olimpiadę, więc pewnie przyjadą w najsilniejszym, bądź też prawie najsilniejszym składzie. chyba że... no właśnie, lockout się przedłuży do przyszłych wakacji. wtedy też będą musieli wystawić graczy z NCAA, co raz już miało miejsce. z resztą, nawet Stany w najlepszym składzie mogą mieć spory problem ze zgraną Hiszpanią. A Ibaka to co robił w obronie wczoraj to masakra. Dobry "transfer" :)
0
Musicie uważać na Fauberta.
0
Bramkarze:
Valdes
Pinto
Obrońcy:
Dani Alves
Gerrard Pique
Rafael Marquez
Carles Puyol
Maxwell
Dymytro Czyhrynski
Eric Abidal
Pomocnicy
Xavi
Andres Iniesta
Seydou Keita
Sergio Busquets
Yaya Toure
Napastnicy:
Zlatan Ibrahimovic
Leo Messi
Bojan Krkic
Thierry Henry
Pedro
pozwoliłem sobie uporządkować kadre FCB. o ile w ataku problemu nie ma praktycznie żadnego, to pomoc jest tragiczna. w momencie gdy na PNA wyjadą Keita i Yaya będzie naprawdę bardzo ciężko. niech trafi się jeszcze jakaś kontuzja to już kompletnie leżymy. obrona daje raczej radę, ale brak zmiennika dla Alvesa trochę komplikuje sprawę. w naszej kadrze jest ogólnie 19 zawodników. dla porównaniu w Realu jest 24. będzie bardzo ciężko.
0
no, ale w ćwierćfinale nie mogą się spotkać 2 drużyny z jednego kraju.
0
opowiedz mi coś więcej o "niedorozwoju paranoramlnym" drogi zaacku. bardzo zaintrygował mnie ten temat.