Ty też jesteś.Siedzisz tu chyba całymi dniami,szkoda,że Cię nie było w tamtym sezonie jak dostawaliście bęcki od każdego(chyba,że Ci mama dopiero w tym roku założyła neo)
Pojawiłeś się jak zakupili te niby gwiazdy i nadal wierzysz,że coś ugrają.Barca nawet bijąc na głowę czołowe kluby ligi hiszpańskiej,Europy jest dla blee.
Nie wziąłeś pod uwagę tego,że trzeba potrafić "dostawić tą nogę(głowę)" tzn znaleźć się w odpowiednim miejscu,a nie każdy tak potrafi.Pippo to rasowy snajper przypominający Ruuda van Nistelrooya,choć tego drugiego nie lubię,nie dlatego,że gra w Realu bo nie przepadałem za nim już wtedy kiedy był piłkarzem Manchesteru.
Mnie tez już trochę irytuje,ale nie przeżywam tak jak Wy tu :-) Eto'o już zrobił swoje w tym sezonie,strzelił 29 w lidze.Jeśli nie zdobędzie pichichi będzie mógł obwiniać tylko siebie.Może błyśnie w finale i każdy z Was będzie nosił go na rękach i wypluje wszystko to co dziś powiedział :-)
Ale się z Was dziś uśmiałem,drzecie się na siebie jak diabli :D
Mam nadzieje,że nie dojdzie do tego transferu,nie lubię tego piłkarza i dla mnie nie jest taki fantastyczny za jakiego go wielu uważa.Dla mnie najlepszym środkowym napastnikiem byłby Kun,ale jestem za tym transferem dopiero za 1-2 lata lub wtedy kiedy odejdzie Henry lub Eto'o choć nie chce tego.
Dla mnie priorytetem na ten sezon jest Ribery i jakiś porządny lewy obrońca.Za Cescem jestem tak jak za Aguero,żeby przyszedł za sezon lud dwa,ale jeśli przyjdzie w tym nie obrażę się :)
Najgorsze jest to,że w przyszłym sezonie będzie to PNA i pojadą Keita,Yaya i Eto'o,więc trzeba się jakoś zabezpieczyć.
Zawiedli strasznie.Amerykanie mieli dużo szczęścia,bronili się niesamowicie.Dziecinne błędy przy bramkach.Cóż i tak by kiedyś przegrali.Chciałem bardzo obejrzeć mecz Hiszpania-Brazylia,może się uda,jak się RPA postara :)
Tymczasem G.D. Santos strzelił dwa gole dla Meksyku w towarzyskim meczu z Wenezuelą.Jakoś nie mogę o nim zapomnieć :) Dla mnie bardzo podobny w stylu gry był do Silvy.
Komentarze
0
rdam
Chyba wiem co masz na myśli :D
Liczę,że dziś Sevilla urwie pkt Realowi choć będzie ciężko.
0
Tak się składa,ze Allen Iverson to mój ulubiony koszykarz z NBA.Już bardzo długo mu kibicuję,a dokładnie od gry w Phili.
0
Zywiec21
Ty też jesteś.Siedzisz tu chyba całymi dniami,szkoda,że Cię nie było w tamtym sezonie jak dostawaliście bęcki od każdego(chyba,że Ci mama dopiero w tym roku założyła neo)
Pojawiłeś się jak zakupili te niby gwiazdy i nadal wierzysz,że coś ugrają.Barca nawet bijąc na głowę czołowe kluby ligi hiszpańskiej,Europy jest dla blee.
Do widzenia.Bez odbioru.
0
7:1
Messi,Ibrahimovic,Henry,Xavi,Iniesta,Pedro,Puyol-Aguero.Lol
Przyjemnego oglądania :)
0
justFCB
Nie wziąłeś pod uwagę tego,że trzeba potrafić "dostawić tą nogę(głowę)" tzn znaleźć się w odpowiednim miejscu,a nie każdy tak potrafi.Pippo to rasowy snajper przypominający Ruuda van Nistelrooya,choć tego drugiego nie lubię,nie dlatego,że gra w Realu bo nie przepadałem za nim już wtedy kiedy był piłkarzem Manchesteru.
0
Gorthin
Mnie tez już trochę irytuje,ale nie przeżywam tak jak Wy tu :-) Eto'o już zrobił swoje w tym sezonie,strzelił 29 w lidze.Jeśli nie zdobędzie pichichi będzie mógł obwiniać tylko siebie.Może błyśnie w finale i każdy z Was będzie nosił go na rękach i wypluje wszystko to co dziś powiedział :-)
0
fazer68
Wejdz na meczyki.pl tam masz linki,jest też właśnie justin po Polsku
0
Ale się z Was dziś uśmiałem,drzecie się na siebie jak diabli :D
Mam nadzieje,że nie dojdzie do tego transferu,nie lubię tego piłkarza i dla mnie nie jest taki fantastyczny za jakiego go wielu uważa.Dla mnie najlepszym środkowym napastnikiem byłby Kun,ale jestem za tym transferem dopiero za 1-2 lata lub wtedy kiedy odejdzie Henry lub Eto'o choć nie chce tego.
Dla mnie priorytetem na ten sezon jest Ribery i jakiś porządny lewy obrońca.Za Cescem jestem tak jak za Aguero,żeby przyszedł za sezon lud dwa,ale jeśli przyjdzie w tym nie obrażę się :)
Najgorsze jest to,że w przyszłym sezonie będzie to PNA i pojadą Keita,Yaya i Eto'o,więc trzeba się jakoś zabezpieczyć.
0
Zawiedli strasznie.Amerykanie mieli dużo szczęścia,bronili się niesamowicie.Dziecinne błędy przy bramkach.Cóż i tak by kiedyś przegrali.Chciałem bardzo obejrzeć mecz Hiszpania-Brazylia,może się uda,jak się RPA postara :)
Tymczasem G.D. Santos strzelił dwa gole dla Meksyku w towarzyskim meczu z Wenezuelą.Jakoś nie mogę o nim zapomnieć :) Dla mnie bardzo podobny w stylu gry był do Silvy.
0
Z n sportu nie mam obrazu tylko sam komentarz.