Lekko ale kontakt był i sędzia musiał to gwizdnąć . Ramos Nawet nie protestował

2

@bartekvisca
Nie ma to jak trochę pozytywnego myślenia z rana, miłego dnia :D

17

Przecież taki scenariusz był do przewidzenia. Spodziewaliście się 0-5 przy takim ustawieniu Napoli ? Przegrał tu nawet Liverpool więc to daje do myślenia. Liverpool nie poradził sobie także tydzień temu z takim samym autobusem. Więc nie tylko Barca ma ten problem. Fakt, że pierwsza połowa była słabsza ale warto zaznaczyć jak zareagowali w drugiej i strzelili bardzo ważną bramkę. U nas Napoli musi gonić i zobaczymy jak będzie wyglądał mecz kiedy będą musieli się otworzyć :) A jeśli chodzi o problemy kadrowe to trzeba dać szanse trenerowi żeby to jakoś poukładał.
Swoją drogą Komentarze, że klasyk jest już przegrany to są poniżej komentarzy ‘Ekspertow’ Polsatu podczas meczu ..
Kolejna cześć pisze, że ten sezon może się już skończyć .. wyłączcie tv do maja i po problemie.

0

Taka gra obronna od zawsze była kluczem na Barce :P trzeba liczyć na to, że spuchną