O sobie

  • Zainteresowania FOOTBALL
  • Ulubiony zawodnik NEYMAR I MESSI
  • Ulubione zespoły BARCELONA, MANCHASTER UNITED
  • Barcelonie kibicuję od DZIECIŃSTWA

Statystyki

  • Dni w serwisie 4679
  • Liczba komentarzy 11
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Będę za nim tęsknił. Lubię go mocno

0

Ja głosuje na Pedro bo strzelał najwięcej. Na boisku się starał. Nie wiem dlaczego głosujecie na Messiego

0

A nie bo Barca D geniniusze. Koszykówka debilu !!!!!

0

a co do przejścia Persiego do Barcy jak najbardziej jestem za

0

Ja nie mogę z Realu nie szanuję ich w ogóle i nie obchodzi mnie że wszyscy mówią żeby "szanować" kluby gdy real przegra\zremisuje. Nie lubię ich i nigdy nie polubię.

Zobacz wszystkie

0

uważam że dobrze by było jakby barca kupiła młodych zawodników

0

Dla mnie neymar jest słabszy od messiego, Messi jako doświadczonym piłkarzem 4 razy złota piłka a Neymar się uczy. Nie dorasta mu do pięt. Moim zdaniem oczywiście

0

środkowy pomocnik za inieste wszedł

0

A nie bo Barca D geniniusze. Koszykówka debilu !!!!!

0

Barca jest najlepsza wszyscy moi koledzy którzy są za realem jutro będą mieć upokorzenie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?