17 sierpnia 2014, 20:36
0
Pewnie na youtube bedzie na kanale barcelony .
14 sierpnia 2014, 14:27
Messi powinien dostac ta nagrode . Zasluguje za nia jak nikt inny .
6 sierpnia 2014, 23:07
1
Deulofeu zagral bardzo dobre 15min licze na niego i na alena bedzie sila .
6 sierpnia 2014, 16:09
Vamos Lio!
6 sierpnia 2014, 12:54
Kupilismy go za 19ml pojdzie za max 5 patrzac na gre co prezentowal w Barcelonie. Szkoda ...
28 czerwca 2014, 21:36
4
Alexis jest swietnym i walecznym graczem z charakterem. Niech zostanie.
5 czerwca 2014, 18:23
3
Rakitic No , Reus Si
25 czerwca 2014, 19:04
Hummels !
21 lipca 2014, 21:02
2
Bagnack juz lepszy od mathieu...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Pewnie na youtube bedzie na kanale barcelony .
0
Messi powinien dostac ta nagrode . Zasluguje za nia jak nikt inny .
1
Deulofeu zagral bardzo dobre 15min licze na niego i na alena bedzie sila .
1
Vamos Lio!
0
Kupilismy go za 19ml pojdzie za max 5 patrzac na gre co prezentowal w Barcelonie. Szkoda ...
4
Alexis jest swietnym i walecznym graczem z charakterem. Niech zostanie.
3
Rakitic No , Reus Si
3
Hummels !
2
Bagnack juz lepszy od mathieu...
1
Deulofeu zagral bardzo dobre 15min licze na niego i na alena bedzie sila .