Następny mecz:  Sociedad  -  Barcelona     ·  Dziś o 16:00  ·  17. kolejka La Liga Canal +   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Gliwice

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

Brak informacji

Dni w serwisie

Ponad 3500

Liczba komentarzy

383

Ocena komentarzy

+597

Najlepiej oceniane komentarze
 • Graczdari

  Można nie przepadać za Ronaldo i jego stylem bycia, ale widać, że to wcale nie żadna piczka.....facet robił wszystko by móc grac, widać że cierpiał, miał pewnie świadomość że chęć dalszej gry może się dla niego kiepsko skończyć, ale zrobił co się dało by zagrać.....zszedł z boiska i w sumie to smutne było.

  A potem to zaangażowanie przy linii, to szaleństwo pod koniec meczu, jak w sumie przyćmił trenera :D Kocha to co robi, chce wygrywać, ma obsesyjną mentalność wygrywania......ale robi co może i jak tylko może.

 • Graczdari

  Przecież oni są fatalnie przygotowani fizycznie do tych mistrzostw. Nie mają siły, 20 minut i padli. Do tego my nie nadajemy się do kreowania gry, nie mamy do tego graczy. Każda szybka wymiana podań kończyła się stratą w ten czy inny sposób. Lewandowski to też typowy napastnik żyjący z podań, bez szczególnej techniki i magii. Nie zabierze piłki i nie zrobi z nią cudów choćby nie wiem jak się starał. Czasem przejdzie szczęśliwie 2-3, ale nie ma z czego skończyć.

  Trzeba było grać jak na EURO gdzie wcale nie graliśmy niczego wielkiego, ale nieźle staliśmy z tyłu i szukaliśmy szans.

  No i przeciwnik - nie mamy takich piłkarzy jak Kolumbia. Zobaczcie co oni potrafią zrobić z piłką. Co najgorsze - jeśli Japonia zagra na swoim poziomie, to szykują się 3 przegrane mecze, a oni mają jeszcze o co grać.

Gorące tematy