Wszyscy przeżywają to jakby stała się jakaś tragedia. O Chelsea, potężny klub a na początku tego, nowego sezonu przegrał z Lokomotiv Moskwa w Railways Cup! I co? I nic sie nie stało... Dajcie sobie juz spokój, to juz tylko historia i nic więcej. Barca w 3 rundzie i jest spoko. VeB!
Jak zaczeliby porzadki od ciebie to byloby dobrze. Za prowokacje... I denne komentarzeeee. tobie tylko na tym zalezy. NIE ODPOWIADAJCIE NA JEGO KOMENTARZE! NIEJAKI p"pepe" tu sie wdarł i probuje zakłocac dobre fale barcelonki. Traktujcie GO JAK POWIETRZE> NIE DAJCIE SIE! VE BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! W MOIM SERCU TYLKO ONA KATALONSKA BARCELONA!
nie zamierzam dostac bana przez wscipskiego madriste. Nie dam sie zprowokowac. Dalej tu jestes? To stronka fanów Blaugrany... Widze, że nie poczytalny jestes albo %).
Ale popatrz, Bejtar który swoją grą nie świeci przykładem, poza tym mało kto zna ten klub osmieszył Wisłe wygrywajac 2:1 i popatrz jaka pilke reprezentuje Bejtar. No a Barca nie wygra z Wislą 2 czy 3 do 0. To bedzie pogrom!!! 7:0/8:0!:D:D:D:D:P VeB!!!
Nikogo to nie boli dopóki ktos nie oberwie butelką, siekiera czy nożem w głowe!!! CHULIGAN I PSEUDOKIBIC TO TO SAMO!!! Oni i na łąke HAHAHAHAHAH! Czyli stadion to łąka! Ile jest przypadków chiligaństwa na stadionach! Wandlalizm itp. Pseudokibice to to samo wandlaizm łączony z rozbojami i bijatyka na stadionie!!!!! Nie ma żadnych ci to ci a ci to ci! Żenada! To ten sam! I koniec! HEHEEHHE na łące HEHEEHEH dobreeeeeeeee! Pozdro!
Ustawka... Chuligani maja to na każdym meczu!!! A pseudokibic to to samo bo nawala sie za to ze ktos jest za kims innym! Chuligan - rozboje, wandalizm, bijatyka na stadionach, Pseudokibic - praktycznie to samo! CHULIGAN + PSEUDOKIBIC = ZADYMA! Jezeli według kogos istnieje roznica miedzy chuliganem a pseudokibicem no to powinny powstawac jakies stowarzyszenia bo kto sie polapie kto jest chuliganem a kto pseudokibicem! Oni robia to samo. Jezeli chuligan ktory wedlug didon11 bije sie poza miastem zobaczy pseudokibica ktory bija sie na miescie to i tak zrobi to samo co ten pseudo! Nie ma zadnego podzialu i tyle!!!
Komentarze
0
BAN!
mod
0
BAN!
mod
0
Wszyscy przeżywają to jakby stała się jakaś tragedia. O Chelsea, potężny klub a na początku tego, nowego sezonu przegrał z Lokomotiv Moskwa w Railways Cup! I co? I nic sie nie stało... Dajcie sobie juz spokój, to juz tylko historia i nic więcej. Barca w 3 rundzie i jest spoko. VeB!
0
Pepe>>>
Jak zaczeliby porzadki od ciebie to byloby dobrze. Za prowokacje... I denne komentarzeeee. tobie tylko na tym zalezy. NIE ODPOWIADAJCIE NA JEGO KOMENTARZE! NIEJAKI p"pepe" tu sie wdarł i probuje zakłocac dobre fale barcelonki. Traktujcie GO JAK POWIETRZE> NIE DAJCIE SIE! VE BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! W MOIM SERCU TYLKO ONA KATALONSKA BARCELONA!
0
pepe>>>
nie zamierzam dostac bana przez wscipskiego madriste. Nie dam sie zprowokowac. Dalej tu jestes? To stronka fanów Blaugrany... Widze, że nie poczytalny jestes albo %).
0
MU_fan
Przemyslałes swoją wypowiedz???
0
Ale popatrz, Bejtar który swoją grą nie świeci przykładem, poza tym mało kto zna ten klub osmieszył Wisłe wygrywajac 2:1 i popatrz jaka pilke reprezentuje Bejtar. No a Barca nie wygra z Wislą 2 czy 3 do 0. To bedzie pogrom!!! 7:0/8:0!:D:D:D:D:P VeB!!!
0
No własnie, faktycznie...
0
Nikogo to nie boli dopóki ktos nie oberwie butelką, siekiera czy nożem w głowe!!! CHULIGAN I PSEUDOKIBIC TO TO SAMO!!! Oni i na łąke HAHAHAHAHAH! Czyli stadion to łąka! Ile jest przypadków chiligaństwa na stadionach! Wandlalizm itp. Pseudokibice to to samo wandlaizm łączony z rozbojami i bijatyka na stadionie!!!!! Nie ma żadnych ci to ci a ci to ci! Żenada! To ten sam! I koniec! HEHEEHHE na łące HEHEEHEH dobreeeeeeeee! Pozdro!
0
Ustawka... Chuligani maja to na każdym meczu!!! A pseudokibic to to samo bo nawala sie za to ze ktos jest za kims innym! Chuligan - rozboje, wandalizm, bijatyka na stadionach, Pseudokibic - praktycznie to samo! CHULIGAN + PSEUDOKIBIC = ZADYMA! Jezeli według kogos istnieje roznica miedzy chuliganem a pseudokibicem no to powinny powstawac jakies stowarzyszenia bo kto sie polapie kto jest chuliganem a kto pseudokibicem! Oni robia to samo. Jezeli chuligan ktory wedlug didon11 bije sie poza miastem zobaczy pseudokibica ktory bija sie na miescie to i tak zrobi to samo co ten pseudo! Nie ma zadnego podzialu i tyle!!!