O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 4
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Wszystkiego naj Bojan:)) Oczywiscie jak najwiecej goli w Barçie:D

Visca el Bojan!

Visca el Barça!

0

Przydalby sie taki Arszawin na lewe skrzydlo:/ Chcociaz nie wiem czy nie lepiej poczekac do zimowego okienka i powalczyc o silve:)

VeB

0

Ma racje chlopak:) Chociaz bardziej cieszy mnie fakt pozostania Eto'o z nami niz ucieylo by mnie rzekome przyjscie Drogby:) Wiek robi swoje. Pozatym Eto'o ma jeszcze wiele do pokazania.

0

ja tam mowie ze bedzie 3:0 dla nas:)) Chyba ze Brozek pokusi sie o jakas bramke ostatnio troche ich strzela, ale to jes raczej malo prawdopodobne:P

Zobacz wszystkie

0

Ma racje chlopak:) Chociaz bardziej cieszy mnie fakt pozostania Eto'o z nami niz ucieylo by mnie rzekome przyjscie Drogby:) Wiek robi swoje. Pozatym Eto'o ma jeszcze wiele do pokazania.

0

Przydalby sie taki Arszawin na lewe skrzydlo:/ Chcociaz nie wiem czy nie lepiej poczekac do zimowego okienka i powalczyc o silve:)

VeB

0

Wszystkiego naj Bojan:)) Oczywiscie jak najwiecej goli w Barçie:D

Visca el Bojan!

Visca el Barça!

0

ja tam mowie ze bedzie 3:0 dla nas:)) Chyba ze Brozek pokusi sie o jakas bramke ostatnio troche ich strzela, ale to jes raczej malo prawdopodobne:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?