23 sierpnia 2008, 16:49
0
henry wypowiadał sie ze chce grac na środku a pepe dalej swoje :(
13 sierpnia 2008, 12:38
wydaje mi sie ze pep wystawi formacje 4-4-2
13 sierpnia 2008, 10:42
najwazniejsze ze jest na tvp2 taki mecz ;P
7 sierpnia 2008, 00:37
transmisja meczu :P http://www.justin.tv/live/channel_popout?channel=barcelonasc
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
henry wypowiadał sie ze chce grac na środku a pepe dalej swoje :(
0
wydaje mi sie ze pep wystawi formacje 4-4-2
0
najwazniejsze ze jest na tvp2 taki mecz ;P
0
transmisja meczu :P
http://www.justin.tv/live/channel_popout?channel=barcelonasc
0
wydaje mi sie ze pep wystawi formacje 4-4-2
0
transmisja meczu :P
http://www.justin.tv/live/channel_popout?channel=barcelonasc
0
najwazniejsze ze jest na tvp2 taki mecz ;P
0
henry wypowiadał sie ze chce grac na środku a pepe dalej swoje :(