adan23 - a mi się wydaje że ty chłopie zapominasz że Snaider nie tylko prowadził Inter w tym roku po Triplete ale też strzelił 5 bramek na mundialu an którym Holandia była w Finale. I jak w tym roku porównać Inistę który połowę sezonu spędził na reahabilitacji jak porównać Xaviego któremu bez tego 2 pomocnika gra ledwie się kleiła i Barcelonie też. Jak porównać Messiego do Snaidera skoro Lionel na Mundialu był tylko cieniem a w lidze Mistrzów też mu daleko było do wspaniałości. Możesz sobie gadać co chcesz o tym że wygrywa Zwycięsca Mundialu ale patrz na to że w 1994 roku Mistrzem była Brazylia a złotą piłkę zdobył bługar Stoichkov bo był najlepszym po prostu piłkarzem sezonu a Brazylijczycy nawet wtedy w 5 najlepszych nie byli.
robokochambarce wybacza się bo nie od dziś wiadomo że Borek jest kibicem Realu on wiedział ale powiedział to specjalnie :D a pan Boniek jest za Serie a więc mnie nie dziwi ten dialog :D Forza Inter @!!
A ja jako kibic Interu do was nic nie mam ale z szacunku do Jose będę mu życzył aby postraszył Barcę w Lidze Hiszpańskiej i żeby go Inter odprawił z kwitkiem w 1/8 Lm w przyszłym sezonie :D Tak to zazwyczaj bywa że los powoduje szybkie powroty na stare śmiecie i nie zawsze one okazują się akurat miłe hehe przykład Zlatana najlepszym przykładem :D a 2paca świetne tłumaczenie obecnej sytuacji na światowych podórkach brawa ! xD
hahahah Zlatan 5 napastnikiem a może 6 nawet bo jest jeszcze Thiery no ładnie ciekawe komu ich teraz wcisną :D Jak znam życie Mourinho się odezwie po Zlatana po sezonie z Madrytu :D A Barca znów Interes zrobi !
hahahah Zlatan 5 napastnikiem a może 6 nawet bo jest jeszcze Thiery no ładnie ciekawe komu ich teraz wcisną :D Jak znam życie Mourinho się odezwie po Zlatana po sezonie z Madrytu :D A Barca znów Interes zrobi !
Jako kibic Interu powiem wam tak na SS Barca nie ma szans na 3 pkt dlaczego ??? Jest jedna statystyka o The Specjal One on od 160 spotkań nie przegra w domu dlatego komentarze pójdzie łatwo Etoo zdziadział i nie strzeli są nie na miejscu !!! Inter jest teraz strasznie inną drużyną niż ta jesienią teraz nie będzie bitwy będzie wojna!!! A Barca niech nie liczy że nasi napastnicy będą pudłować tak jak robili to piłkarze Realu w Grand Derbi!!! Inter już jednego faworyta wywalił w tym roku nie szczęściem a postawą i klasą zawodników!!! A wy powinniście mieć szacunek ze Etoo pamięta ile goli na pukał w barwach Barcy i nawet wasz Zlatan po kilku meczach to nic w porównaniu z tym kim był Samuel!!! Forza Inter Forza Samuel :D
Prawda jest taka że Messi zaatakował Maicona z premedytacją i nikt mi nei powie że to nie było specjalnie bo gdzie była wtedy piłka??? No właśnie na głowie Zanettiego !!! Messi gdyby nei chcaił by przeprosił szkoda że tego kibice Interu nie widzieli dokładnie i sędzia nie dał mu czerwonej kartki bo wtedy mogliśmy wygra wyżej!!! Sfrustrowany Messi Xavi i Ibra i reszta Katalończyków to była najlepsze podsumowanei wszej postawy!!! A antyfdbol to chyab wy pokazaliście bo 25 fauli przy 16 Interu chyba to tylko podsumowuje!!!
hahahah Zlatan 5 napastnikiem a może 6 nawet bo jest jeszcze Thiery no ładnie ciekawe komu ich teraz wcisną :D Jak znam życie Mourinho się odezwie po Zlatana po sezonie z Madrytu :D A Barca znów Interes zrobi !
hahahah Zlatan 5 napastnikiem a może 6 nawet bo jest jeszcze Thiery no ładnie ciekawe komu ich teraz wcisną :D Jak znam życie Mourinho się odezwie po Zlatana po sezonie z Madrytu :D A Barca znów Interes zrobi !
Komentarze
0
adan23 - a mi się wydaje że ty chłopie zapominasz że Snaider nie tylko prowadził Inter w tym roku po Triplete ale też strzelił 5 bramek na mundialu an którym Holandia była w Finale. I jak w tym roku porównać Inistę który połowę sezonu spędził na reahabilitacji jak porównać Xaviego któremu bez tego 2 pomocnika gra ledwie się kleiła i Barcelonie też. Jak porównać Messiego do Snaidera skoro Lionel na Mundialu był tylko cieniem a w lidze Mistrzów też mu daleko było do wspaniałości. Możesz sobie gadać co chcesz o tym że wygrywa Zwycięsca Mundialu ale patrz na to że w 1994 roku Mistrzem była Brazylia a złotą piłkę zdobył bługar Stoichkov bo był najlepszym po prostu piłkarzem sezonu a Brazylijczycy nawet wtedy w 5 najlepszych nie byli.
0
robokochambarce wybacza się bo nie od dziś wiadomo że Borek jest kibicem Realu on wiedział ale powiedział to specjalnie :D a pan Boniek jest za Serie a więc mnie nie dziwi ten dialog :D Forza Inter @!!
0
A ja jako kibic Interu do was nic nie mam ale z szacunku do Jose będę mu życzył aby postraszył Barcę w Lidze Hiszpańskiej i żeby go Inter odprawił z kwitkiem w 1/8 Lm w przyszłym sezonie :D Tak to zazwyczaj bywa że los powoduje szybkie powroty na stare śmiecie i nie zawsze one okazują się akurat miłe hehe przykład Zlatana najlepszym przykładem :D a 2paca świetne tłumaczenie obecnej sytuacji na światowych podórkach brawa ! xD
0
hahahah Zlatan 5 napastnikiem a może 6 nawet bo jest jeszcze Thiery no ładnie ciekawe komu ich teraz wcisną :D Jak znam życie Mourinho się odezwie po Zlatana po sezonie z Madrytu :D A Barca znów Interes zrobi !
0
hahahah Zlatan 5 napastnikiem a może 6 nawet bo jest jeszcze Thiery no ładnie ciekawe komu ich teraz wcisną :D Jak znam życie Mourinho się odezwie po Zlatana po sezonie z Madrytu :D A Barca znów Interes zrobi !
0
Jako kibic Interu powiem wam tak na SS Barca nie ma szans na 3 pkt dlaczego ??? Jest jedna statystyka o The Specjal One on od 160 spotkań nie przegra w domu dlatego komentarze pójdzie łatwo Etoo zdziadział i nie strzeli są nie na miejscu !!! Inter jest teraz strasznie inną drużyną niż ta jesienią teraz nie będzie bitwy będzie wojna!!! A Barca niech nie liczy że nasi napastnicy będą pudłować tak jak robili to piłkarze Realu w Grand Derbi!!! Inter już jednego faworyta wywalił w tym roku nie szczęściem a postawą i klasą zawodników!!! A wy powinniście mieć szacunek ze Etoo pamięta ile goli na pukał w barwach Barcy i nawet wasz Zlatan po kilku meczach to nic w porównaniu z tym kim był Samuel!!! Forza Inter Forza Samuel :D
0
leite
Stadion nosi imię słynnego gracza Interu (w późniejszych latach także Milanu) Giuseppe Meazzy więc chłopie odpowiedz sobie sam komu ty kibicujesz???
0
Prawda jest taka że Messi zaatakował Maicona z premedytacją i nikt mi nei powie że to nie było specjalnie bo gdzie była wtedy piłka??? No właśnie na głowie Zanettiego !!! Messi gdyby nei chcaił by przeprosił szkoda że tego kibice Interu nie widzieli dokładnie i sędzia nie dał mu czerwonej kartki bo wtedy mogliśmy wygra wyżej!!! Sfrustrowany Messi Xavi i Ibra i reszta Katalończyków to była najlepsze podsumowanei wszej postawy!!! A antyfdbol to chyab wy pokazaliście bo 25 fauli przy 16 Interu chyba to tylko podsumowuje!!!
0
hahahah Zlatan 5 napastnikiem a może 6 nawet bo jest jeszcze Thiery no ładnie ciekawe komu ich teraz wcisną :D Jak znam życie Mourinho się odezwie po Zlatana po sezonie z Madrytu :D A Barca znów Interes zrobi !
0
hahahah Zlatan 5 napastnikiem a może 6 nawet bo jest jeszcze Thiery no ładnie ciekawe komu ich teraz wcisną :D Jak znam życie Mourinho się odezwie po Zlatana po sezonie z Madrytu :D A Barca znów Interes zrobi !