O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 384
  • Polecenia 774

Komentarze

0

Mental ma jak Gomes kupiony z Valenci - coś nie coś potrafi ale presja go zjada i to widać - brak luzu ciągła presja.

2

Xavi pewnie by tych wszystkich sędziów hiszpańskich zaprosił do Octagonu - ale by była jadka ;) takie hiszpańskie fame mma

0

@BIGCULES fajnie, ładnie dużo napisane - zagrali dobry mecz.. bo coś zadziałało ? bo mieli farta ? bo trener dobrze wybrał skład i ustawił - więc nie ma co się nakręcać i pisać o tych co nie wierzą w Barcelonę - wierzą pewnie wszyscy albo prawie wszyscy tylko styl gry Barcelony jest - kiepski jak na tak Wielki Klub. Pozdrawiam

0

Gdzie jest Felix ?

6

Zawodnik co potrafi zrobić różnicę i zrobić coś z niczego - ja bym był na tak - bo to, że ma 30 lat niczego nie zmienia.

Zobacz wszystkie

47

Arteta ogarnął Arsenal - tylko potrzebował czasu - dajmy go Xaviemu - wczorajszy mecz nie wyglądał źle - brakuje dobrego napadziora co zrobi różnice - no i żeby Raphinia przestał się kopać po czole ;)) mimo porażki uważam, że wczoraj Barca zagrała dobrze - szczególnie 1 połowa ;))

30

Jak mawiają: „takimi meczami wygrywa się ligę”. U Nas to znaczy 3 miejsce w tabeli.

28

Sergi Roberto - czy może ktoś wytłumaczyć ten fenomen, że ciagle jest zawodnikiem Barcy - mało tego chcą go zatrzymać i przedłużają z nim kontrakt ?

22

Raczej zmiana stylu gry a nie wzmocnienia są potrzebne.

18

Powiem Wam, że od kiedy gra więcej młodzieży (oczywiście z musu bo nie ma za bardzo kto) i odkąd nie ma Messiego - mecze ogląda się ciekawiej - wiem, że gramy „delikatny piach” ale każdy mecz jest niewiadomą - a tak zawsze było do Messiego i wszystko wokół Messiego i Messi wygrywał mecze a teraz - każdy mecz to „ciekawe jak to będzie”.

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?