O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5354
  • Liczba komentarzy 52
  • Polecenia 0

Komentarze

0

ogladalem z zapartym tchem..91-92 minuta i fatalny blad obrony baskow pozbawia ich druzyne 3 ptk..straszny fart!

0

0

Ledwo wyrwala ten remis, szkoda basków

0

Mówiłem mówiłem MÓWIŁEM! 3:3 kibice moj typ wciaz. Boisko przeszkadza obu zespolom, brama basków miodzio, Cesca rowniez. Arcyciekawa 2 polowa sie zapowiada. Wg mnie Bielsa powinien wpuscic jakiegos "tytana" typu Llorente..lepiej sobie radza na mokrym. Futbol siłowy dzis w Bilbao.
ok wracam do meczu. Pozdro

0

Łoooch ale padaaa

Zobacz wszystkie

0

ogladalem z zapartym tchem..91-92 minuta i fatalny blad obrony baskow pozbawia ich druzyne 3 ptk..straszny fart!

0

moze llorente i spolka sprawia niespodzianke;)

0

2:0..ziefff

0

wszystko sie moze zdarzyc, odejscie messiego tez.

0

Przeciez to byl SŁABY mecz Barcy, ustawiony w duzej mierze przez czerwona kartke dla gosci:( szkoda szkoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?