Falrinth Nie potrzebny nam Robinho, ktory leci tylko na kase:( I tak by siedzial na lawie! A tak odchodzac zrobil miejsce Drenthe i to bedzie nasz atut:) Mam nadzieje ze sie rozwinie w tym sezonie, bo ma ogromny potencjal. Ba powiem wiecej! On bedzie lepszy od Robinho:)
HEHE widze ze w Barcelonie sie zle dzieje:) Po drugim meczu w lidze juz nawet sie od was kibice odwrocili (niecale 10tys na stadionie). I juz z tego co slyszalem biale chusteczki... Oj czuje ze w tym sezonie znowu nie bedzie rywalizacji miedzy Realem i Barcelon, bo jakby sie mial dzisiaj odbyc ich mecz to mysle ze Real by wygral z wami 4:0
Falrinth Nie potrzebny nam Robinho, ktory leci tylko na kase:( I tak by siedzial na lawie! A tak odchodzac zrobil miejsce Drenthe i to bedzie nasz atut:) Mam nadzieje ze sie rozwinie w tym sezonie, bo ma ogromny potencjal. Ba powiem wiecej! On bedzie lepszy od Robinho:)
Komentarze
0
BAN
0
a widzial ktos z was pierwsza polowe?
0
Njalepszym MD w europie jest GAGO
0
d
0
Falrinth Nie potrzebny nam Robinho, ktory leci tylko na kase:( I tak by siedzial na lawie! A tak odchodzac zrobil miejsce Drenthe i to bedzie nasz atut:) Mam nadzieje ze sie rozwinie w tym sezonie, bo ma ogromny potencjal. Ba powiem wiecej! On bedzie lepszy od Robinho:)
0
HEHE widze ze w Barcelonie sie zle dzieje:) Po drugim meczu w lidze juz nawet sie od was kibice odwrocili (niecale 10tys na stadionie). I juz z tego co slyszalem biale chusteczki... Oj czuje ze w tym sezonie znowu nie bedzie rywalizacji miedzy Realem i Barcelon, bo jakby sie mial dzisiaj odbyc ich mecz to mysle ze Real by wygral z wami 4:0
0
zycze wam tego aby Barcelona grała lepiej :) Bo chce zobaczyc wspaniale Derby jakich juz dawno nie bylo:)
0
Falrinth Nie potrzebny nam Robinho, ktory leci tylko na kase:( I tak by siedzial na lawie! A tak odchodzac zrobil miejsce Drenthe i to bedzie nasz atut:) Mam nadzieje ze sie rozwinie w tym sezonie, bo ma ogromny potencjal. Ba powiem wiecej! On bedzie lepszy od Robinho:)
0
a widzial ktos z was pierwsza polowe?
0
d