Zakład bez ryzyka na Ligę Mistrzów

Redakcja

13 sierpnia 2020, 17:42

Brak komentarzy

Mimo odpadnięcia Barcelony z Ligi Mistrzów, turniej trwa dalej. Sprawą oczywistą jest, że walka o finał będzie bardzo zacięta, dlatego jest to dobra okazja do typowania. Dla tych, którzy nie mają konta w STS, bukmacher przygotował bardzo ciekawą promocję na pierwszy zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto główne. Promocja nie dotyczy tylko Ligi Mistrzów, ponieważ trwa do końca miesiąca.

Rzadko zdarza się, aby bukmacherzy oferowali swoim nowym graczom zakłady bez ryzyka ze zwrotem na konto główne, bowiem przeważnie pieniądze wracają na konto bonusowe. Ale nie tym razem, bowiem STS rozpoczął akcję, w ramach której każdy przegrany kupon postawiony za środki z konta głównego będzie zwrócony na konto depozytowe. Co to oznacza w praktyce? Każdy, komu nie poszczęściło się w typowaniu swojego pierwszego kuponu, będzie mógł od razu wypłacić swoje środki na konto bankowe lub próbować swoich sił dalej, typując za zwrócone środki inne kupony. Wysokość potencjalnego zwrotu jest także imponująca, bowiem STS zwróci do 280 PLN każdemu z graczy, którego kupon okaże się nietrafiony.

Aby skorzystać z promocji STS, należy spełnić kilka warunków. Jakich?

1. Należy zarejestrować konto na stronie www.sts.pl koniecznie z kodem GRAMGRUBO.
2. Aby wziąć udział w promocji, należy postawić swój pierwszy kupon z konta depozytowego. W promocji biorą udział kupony SOLO i AKO, na których znaleźć mogą się zakłady z oferty przedmeczowej oraz na żywo.
3. Jeśli kupon gracza okaże się nietrafiony, wówczas STS dokona zwrotu postawionej przez gracza kwoty do 280 PLN pomniejszonej o podatek od gier na konto depozytowe.
4. W Akcji może wziąć udział jedynie pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Mecz Barcelony z Bayernem to tylko jedna z okazji, aby skorzystać z zakładu bez ryzyka w STS. Promocja trwać będzie jeszcze do końca miesiąca, czyli do 31 sierpnia do godziny 23:59.

Przed przystąpieniem do akcji koniecznie zapoznaj się z regulaminem.

 

Poleć artykuł