Wyniki konkursu Zgoda FC i FCBarca.com

Redakcja

16 października 2019, 11:19

Brak komentarzy

W zeszłym tygodniu ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania była koszulka Breathe Stadium FC Barcelony ufundowana przez sklep Zgoda FC. Dzisiaj ogłaszamy zwycięzcę.

Nagroda trafia do użytkownika o nicku RobiS, który napisał, że najlepsza jest aktualna koszulka, bo pasuje do naszych wyników - w kratkę. Komentarz rozśmieszył członków naszej Redakcji, którzy zgodnie uznali go za najlepszą i najbardziej kreatywną odpowiedź na zadane pytanie. Za wszystkie komentarze dziękujemy i zapowiadamy, że możecie spodziewać się podobnych konkursów w przyszłości. Stay tuned.

Zwycięzcy gratulujemy i prosimy o kontakt ze swojego adresu e-mail zarejestrowanego na FCBarca.com bezpośrednio na adres e-mail sponsora: sztania@zgodafc.pl w tytule wpisując "zwycięzca konkursu FCBarca.com".

Jednocześnie przepraszamy za opóźnienie w podaniu wyników. Napisaliście naprawdę mnóstwo (długich) odpowiedzi i sprawdzenie wszystkich zajęło nam więcej czasu, niż wstępnie zakładaliśmy. Dołożymy starań, by uniknąć podobnych opóźnień w przyszłości.

***

Przypominamy, że dzięki współpracy ze Zgoda FC nasza społeczność otrzymała od sklepu rabat na wszystkie produkty związane z FC Barceloną. Cena każdego produktu przy użyciu kodu FCBARCA zostanie obniżona o 10%. Warty podkreślenia jest fakt, że kod działa również na produkty już przecenione i "wyłączone z rabatu", czyli dosłownie na WSZYSTKO.

Wszystkie produkty dla fanów FC Barcelony znajdziecie tutaj: http://bit.ly/rabat_fcbarcacom - korzystajcie z tego odnośnika. Pamiętajcie również o możliwości personalizacji zakupionej koszulki.

Poleć artykuł