Wyjazd na mecz Barça - Liverpool z FCBP i FCBarca.com

Redakcja

18 kwietnia 2019, 11:38

Brak komentarzy

Przed nami pasjonujący półfinał Ligi Mistrzów. FC Barcelona zagra z Liverpoolem, który w ćwierćfinale gładko uporał się z FC Porto. Czeka nas ciężka przeprawa, ale to Barça jest faworytem do awansu i zwycięstwa w całej Lidze Mistrzów.

Zapraszamy na wyjazd do Barcelony na pierwszy mecz półfinałowy Ligi Mistrzów, gdzie los skrzyżował jedenastki FC Barcelony i Liverpool FC. Na miejscu czeka nas słoneczna pogoda i sportowe emocje, które zagwarantuje nasz przeciwnik - grająca niezwykle widowiskowy futbol pod okiem Jürgen Kloppa jedenastka z miasta Beatlesów. W 2007 roku los nie był dla nas łaskawy, lecz miejmy nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Barça jeszcze nigdy nie wygrała z The Reds na Camp Nou. Czas na pierwsze zwycięstwo.

Cena bazowa to 2690 PLN. Koszt zawiera bilet na mecz (trybuna Corner 3 Interior), przelot na trasie Polska-Barcelona-Polska, dwa noclegi w pokojach dwuosobowych w hotelu trzygwiazdkowym, ubezpieczenie, opieka na miejscu osoby ze stowarzyszenia Fan Club Barça Polska oraz polskojęzyczny przewodnik i dedykowany transport z lotniska do hotelu .

Z racji tego, że postanowiliśmy iść na jakość, a nie liczbę uczestników i postawiliśmy na integrację, to liczba miejsc bardzo bardzo mocno ograniczona.

FC Barcelona - Liverpool FC (kliknij tutaj, aby się zapisać)

termin 30 kwietnia - 2 maja 2019

Wszelkie pytania odnośnie do wyjazdu i biletów również prosimy kierować na fcbpontour@gmail.com

Fot. JonathanVitela / CC BY 2.0

Poleć artykuł