Złota Piłka FCBarca.com: GŁOSOWANIE

Eoren

6 grudnia 2018, 17:52

Brak komentarzy

Nadszedł czas, by rozpocząć głosowanie na Złotą Piłkę FCBarca.com. Poniższy plebiscyt wyłoni jednego Użytkownika, który otrzyma ten prestiżowy tytuł. Przewidzieliśmy także specjalne wyróżnienie, które zostanie przyznane przez Redakcję FCBarca.com. Zaczynamy!

Przez dwa dni zgłaszaliście swoje nominacje do tytułu Najlepszego Użytkownika FCBarca.com. W tym czasie do rywalizacji zgłoszono 33 userów. Przekrój kandydatur i ich uzasadnień dobitnie pokazał, jak różnorodną i złożoną społeczność stanowi nasz serwis. Spośród nominowanych wytypowaliśmy 19 osób, których nicki były przez Was wymieniane najczęściej. Rozszerzenie liczby Użytkowników, na których można oddać głos, spowodowane jest faktem, że aż siedem osób zanotowało ostatni z wyników uprawniających do przejścia do kolejnego etapu.

Nominowani, który znaleźli się w wyróżnionej dziewiętnastce, to:

BarcaInfo, BaroPodertos, Cochise, cosinus90, Delolen, Don-Corleone, GenerałXavi, Janiama, Kajtek77, KamQiX, Ledsbourne, MarioVeb!, Misanthrope, pax, Ratamahatta, sidzej, Socjopata, student97r, ViscaBarca123.

Użytkownicy na liście ułożeni są w kolejności alfabetycznej. Lista nie odzwierciedla liczby nominacji. W głosowaniu może wziąć czynny udział każdy z Czytelników FCBarca.com, niezależnie od tego, czy posiada konto w serwisie, czy też nie. Każdy głosujący ma tylko jedną możliwość wypełnienia formularza konkursowego. Do dyspozycji przeznaczyliśmy 5, 3 i 1 pkt, które odpowiednio można przyznać trzem nominowanym Użytkownikom. Jednemu nickowi można przydzielić tylko jedną z wyżej wymienionych wartości punktowych. W przypadku, gdy jeden Użytkownik zagłosuje więcej niż jeden raz, żaden z oddanych przez niego głosów nie zostanie uznany. Poprawność głosowania będzie pod tym względem weryfikowana. Zakończenie głosowania nastąpi o północy 7 grudnia. Wtedy formularz zostanie zamkniętny, głosy podliczone, zaś zwycięzcy wyłonieni.

Wszystkom 19 kandydatom do tytułu serdecznie gratulujemy już w tej chwili, gdyż znaleźli się oni w elitarnym gronie najbardziej szanowanych i lubianych Użytkowników FCBarca.com. Wszystkim także życzymy powodzenia.

Zapraszamy do zabawy!

ZAGŁOSUJ!


Informujemy, że formularz głosowania wymaga podania adresu e-mail. Zbierane adresy mailowe mają na celu jedynie potwierdzenie tożsamości głosującego, by zapobiec oddaniu przez jedną osobę większej liczby głosów. Serwis FCBarca.com informuje, że adresy mailowe głosujących nie zostaną wykorzystane w żadnym innym celu, prócz wspomnianej weryfikacji. Jeśli nie zgadzasz się na podanie adresu e-mail, nie oddawaj głosu w konkursie.

REKLAMA

Poleć artykuł