El Clásico na FCBarca.com w liczbach

Robert Wojtczak

29 października 2018, 21:22

24 komentarze

Wczorajsza manita na Camp Nou w meczu FC Barcelony z Realem Madryt była nie tylko wielkim sukcesem katalońskiego klubu. To było również wspaniałe święto dla naszego serwisu, który był źródłem informacji i dyskusji dla kilkudziesięciu tysięcy osób!

Pojedynki Barcelony z Realem Madryt elektryzują cały świat i docierają do milionów osób. Również na FCBarca.com atmosfera jest gorąca i tysiące culés czekają na to wielkie wydarzenie razem z nami, dyskutując na ten temat w artykułach i na Rambli.

Wczorajszy dzień, zarówno przed spotkaniem, jak i po jego zakończeniu, spędziło z nami łącznie ponad 55 tysięcy unikalnych użytkowników. Odnotowaliśmy także ponad pół miliona wyświetleń. Oprócz tego nasi czytelnicy napisali ponad pięć tysięcy komentarzy, a redaktorzy FCBarca.com napisali dla Was dziewiętnaście artykułów. W trakcie samego meczu w komentarzach na Rambli wyraźnie było widać kolejne gole zdobywane przez Barcelonę czy Real, co możecie zobaczyć na poniższej grafice.

Ten świetny wynik to dla nas ogromny powód do dumy i jednocześnie wielka radość, że przed meczem, w jego trakcie i po jego zakończeniu decydujecie się śledzić wydarzenia razem z nami. Bardzo dziękujemy za zaufanie i obiecujemy, że będziemy w dalszym ciągu dokładać wszelkich starań, aby FCBarca.com była jeszcze lepsza.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wszystko spoko, ale klikając w ten artykuł liczyłem na inne liczby, dotyczące samego meczu. Macie moje gratulacje, ale dodajcie w końcu jakieś statystyki

@Peciak: Jak ktoś lubi analizować statystyki, to polecam serwis WhoScored, gdzie znajduje się ich mnóstwo.

@Robertinho: Jest szansa, żeby do statystyk dodano pokonany dystans? Próbowałem znaleźć tę statystykę na whoscored, squawce, ale nie mogłem się do tego dokopać.
Ponadto po najechaniu kursorem, przynajmniej u mnie, nie wyświetla się opis statystyki.

@Rzetafi: Gdyby takie statystyki były dostępne we wszystkich rozgrywkach, to publikowalibyśmy je na stronie. Jedynie UEFA w trakcie Ligi Mistrzów zbiera takie informacje, w innym przypadku nie ma.
« Powrót do wszystkich komentarzy