Sylwester w Barcelonie - zostało już tylko pięć wolnych miejsc!

Redakcja

11 listopada 2015, 11:55

Brak komentarzy

Informujemy, że zostało nam już tylko pięć ostatnich wolnych miejsc na wyjątkowy wyjazd "Sylwester w Barcelonie!" organizowany przez FCBP i FCBarca.com. Śpiesz się, to ostatnia szansa, żeby się zapisać .

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na specjalnie zaplanowany wyjazd do Stolicy Katalonii - 2 mecze FC Barcelony (w tym derby!), sylwestrowa zabawa i aż 5 noclegów w samej Barcelonie!

Zostało nam już tylko pięć wolnych miejsc!

W dniach 29 grudnia 2015 - 5 stycznia 2016 wybieramy się na mecz FC Barcelona - Real Betis, a także dodatkowo dla chętnych Derby Katalonii z Espanyolem Barcelona na wyjeździe! W planie znajduje się m.in. przejazd komfortowym autokarem na trasie Łódź - Wrocław - Barcelona - Wrocław - Łódź, 5 noclegów w Barcelonie, śniadania, bilet na mecz z Betisem, ubezpieczenie. Dodatkowo dla chętnych bilet na mecz RCD Espanyol - FC Barcelona, a także sylwestrowa zabawa, gdzie zgodnie z tradycją będzie można zjeść 12 winogron i złożyć życzenia innym.

Jeżeli chcesz się zapisać na wyjazd najpierw WYŚLIJ E-MAIL ZGŁOSZENIOWY na adres s.hryciuk@fcbp.pl wpisując w tytule SYLWESTER FCBARCA.COM. Cena wyjazdu to tylko 1490 zł (zainteresowani mogą dopłacić 70 zł do miejsca na trybunie Goal 1 - mecz Barça-Betis -, skąd znakomicie widać całe boisko). Potrzebne będą poniższe informacje, które należy sobie wcześniej przygotować w następującej kolejności:

1. Imię i Nazwisko
2. Numer telefonu komórkowego (bez spacji i myślników)
3. Adres e-mail
4. Adres (ulica, kod pocztowy, miejscowość)
5. PESEL
6. Kod promocyjny: FCBARCA.COM
7. Miasto wyjazdu: Łódź czy Wrocław
8. Rodzaj biletu: General czy Goal z dopłatą

Zgłoszenie mailowe powinno zawierać powyższe informacje. Potwierdzenie udziału w ciągu 3 dni. Prosimy o cierpliwość. Konieczna będzie płatność w celu potwierdzenia rezerwacji.

Poleć artykuł